e-shop textilní galanterie
MojeGalanterka.cz

Zboží: knoflíčky, háčky, háčkovací a pletací příze.
Výhody: nákup z domova, slevy, doprava zdarma

Zveme vás do obchůdku www.MojeGalanterka.cz


2012 18.08

Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepek

Předškoláci.cz – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

knihy casopisy : samolepky hurvinek poznej barvy Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepekHrátky se samolepkami! Oblíbená zábava se samolepkami děti nejenom pobaví, ale naučí je také odlišovat barvy a rozeznávat detaily ve složitém obrázku. S Hurvínkem, Spejblem a Máničkou bude učení děti bavit! (Fragment)

Knihu můžete zakoupit zde

Přečtěte si také:

 • knihy casopisy : pruduskove astma v detskem veku1 150x150 Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepekPrůduškové astma v dětském věku
  Průduškové astma je celosvětově jednou z velmi častých chronických nemocí a v průběhu 80. a 90. let 20. století se stalo dokonce nejčastější chronickou nemocí dětského věku. V České republice je po...
 • knihy casopisy : zviratka si hraji 150x150 Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepekZvířátka si hrají
  Zvířátka i děti si rády hrají. Rozkládací leporelo s barevnými fotografiemi zvířat a jednoduchým textem je určeno dětem nejnižší věkové kategorie, ale zaujme i čtenáře předškolního věku. Děti se na...
 • knihy casopisy : rekordy ze sveta zvirat2 150x150 Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepekRekordy ze světa zvířat
  Svět zvířat připomíná obrovské závodiště. Každý se snaží být nejlepší ze všech, aby přežil. Nad schopnostmi některých tvorů se vám bude tajit dech. Víte například, která žába by zvládla otrávi...
 • knihy casopisy : medvidci a jejich dobrodruzstvi 150x150 Poznáváme barvy – Hurvínek – více než 50 samolepekMedvíci a jejich velké dobrodružství
  Velké leporelo o příhodách plyšových medvídků je knížka-hračka určená dětem od 3 let. Ke knize plné veselých obrázků patří i figurky medvídků s plyšovým kožíškem, s nimiž si děti mohou hrát a připí...

Publikoval(a) (92) 

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.