Pokoj pro teenegera

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Pokoj pro teenegera

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Emily a poslední změna je stará 2 měsíce, 3 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
  • Autor

Emily
    Participant

Zdravím, ráda bych synovi předělala pokoj. Je mu 5 let a pořád nadává, že má pokoj pro mrňata. Přehání, ale chci mu udělat radost. Sháněla jsem nějakou inspiraci, protože znáte to, sám neví co chce. Líbí se mi jak to mají udělané na http://www.homezin.cz/media/pokoj-pro-teenagery-inspirace-fotogalerie , obzvlášť ten pokojíček s celoustěnnou tapetou. Syn je fotbalista, takže mě napadlo, pokoj udělat ve fotbaloém stylu. Sehnat velkou tapetu s fotbalisty, udělat polici, kam si bude moci dávat trofeje a fotbalové dekorace. Jen by mě zajímalo, kde byste takové tématické tapety sháněly? Nemůžu na ně nikde narazit. Ráda bych fakt přes celou stěnu.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej se

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.

im
2007-2018 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat