Tábor pro předškolní děti

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Úvodní stránka Fóra Činnosti dle ročních období Léto Tábor pro předškolní děti

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Denisa741 a poslední změna je stará 3 roky, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
  • Autor

Denisa741
    Participant

Ahoj všem,
    jsem tady nová a chtěla bych přispět jednou mou zkušeností a současně se vás všech zeptat na názor.
    Mám dva syny, staršímu je 9 a mladšímu jsou 4. Ten devítiletý jezdí na výlety s organizací Volný čas dětí, připraví výlet tak jednou do měsíce a vrací se tam velmi rád, vždy byl moc spokojený a já jsem taky ráda, že si o víkendu trochu oddýchnu a že syn se zabaví. Dokonce jsou výlety i za rozumnou cenu, takže jsem všestranně spokojená. Teď přišli s jednou novinkou, dělají letní tábor na 4 dny i pro školkaře. Přemýšlím, že bych tam poslala mladšího syna, píšou, že vedoucí budou přizpůsobení mladším dětem a že to budou lidé, co s nimi mají zkušenosti. Ale i přesto nevím, jestli ho tam mám posílat, je ještě malý a poměrně hodně nesamostatný, trochu se bojím, aby to zvládl.
    Co si myslíte, mám ho tam poslat? Může to pro něj být zajímavá škola života, vidím v tom asi více výhod, ale i přesto se chci trochu poradit a vidět, jaký máte na tohle názor i vy. Vy byste tak málo dítě poslali? Jinak tábor je na stránkách http://www.volnycasdeti.cz, na dinosauří tematiku.
    Budu ráda za vaše názory, nedaří se mi v tom rozhodnout.
    Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej se

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.

im
2007-2018 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat