2012 13.02

Mary and POPP´S Centre – dětské centrum a jazyková akademie

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Jsme zařízení pro batolata, děti předškolního věku a děti mladšího školního věku ( doporučený věk dětí od 3 měsíců do 8 let ) s celoroční otevírací dobou a kapacitou pro cca 22 dětí ( 5 batolat, 17 dětí předškolního věku ). Nabízíme různé varianty docházky Vašich dětí k nám do denního centra.

Centrum má ve svém harmonogramu denních činností zahrnuty tvůrčí, zájmové a vzdělávací aktivity. Jedná se o speciální kroužky, jazykové kurzy a tématické akce, které mohou děti absolvovat v rámci návštěvy dětského centra.

Disponujeme moderně a podnětně zařízenými prostorami o rozloze cca 100m2, které zahrnují hernu/denní místnost s prostorem na stolování, odpočinkovou místnost, učebnu, sociální zařízení splňující všechny hygienické normy, šatnu a kuchyňku.

Dále můžeme využívat zahradu přímo v areálu budovy, kterou chystáme speciálně zařídit a uzpůsobit jako dětské hřiště. Pro děti i dospělé připravujeme různé animační programy, dětské dny, narozeninové oslavy, společné výlety a mnoho dalších překvapení. Najdete nás v centru města s nedalekým prostorem pro bezproblémové parkování a stylově zařízenou nekuřáckou kavárnou v těsné blízkosti centra.

Přečtěte si také:

Publikoval(a) (104) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!


FB stránky

FB skupina

Přidej seJeden komentář k “Mary and POPP´S Centre – dětské centrum a jazyková akademie

Napsat komentář

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


MojeGalanterka

im
2007-2017 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat