2009 03.07

Nakladatelství Dr. Josef Raabe

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

raabe-logoNakladatelství Dr. Josef Raabe s. r. o., působí na českém knižním trhu od roku 1996. Své aktivity zaměřuje na školství, veřejnou správu, zdravotnictví.

Publikace již jedenáctým rokem napomáhají ve snadnější orientaci v nepřeberném množství odborných informací. Knihy jsou vytvářeny jako rádce, s jejichž spolehlivou pomocí a minimem vynaloženého času je možno dosáhnout lepších výsledků práce a naleznout požadovaná řešení. Ve školství např. tyto rádce představují metodicky pojaté přípravy do hodin pro pedagogy.

Při tvorbě publikací se Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., řídí potřebami a požadavky zákazníků. Efektivní je spolupráce s vynikajícími autory a editory, kteří jsou garanty odborné kvality a zároveň praktičnosti nabízených příruček. Díky zkušeným vedoucím projektů, jejich inovativním nápadům a zájmu o zákazníka zajišťuje řešení problémů zákazníků v každodenní práci. Tomu napomáhá i zákaznické oddělení, které je vždy připraveno poskytnout zákazníkům ten nejlepší servis.

Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., se zaměřuje na vydávání publikací ve formě pořadače s kroužkovou vazbou, což umožňuje velice rychle reagovat na jakékoli změny a novinky v daném oboru.

ŠKOLSTVÍ

Odborné publikace, které vydává Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., v oblasti školství, slouží pedagogickým pracovníkům MŠ, ZŠ, SŠ a VOŠ jako další vzdělávací literatura.

Knihy jsou určeny ředitelkám a učitelkám MŠ, ředitelům ZŠ, SŠ, VOŠ, učitelům ZŠ, SŠ, výchovným poradcům ZŠ, metodikům prevence a koordinátorům RVP. Potřebné informace pro předškolní, základní či střední vzdělávání v publikacích najdou i školní psychologové, psychologové z pedagogicko-psychologických poraden, pracovníci IPS ÚP, pracovníci pedagogických center, speciálně pedagogických center a také pracovníci obecních a krajských úřadů.

V oblasti školství Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., spolupracuje s významnými institucemi, jako jsou: MŠMT, ČŠI, Národní ústav odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Ústav profesního rozvoje pracovníků ve školství, Společnost pro předškolní výchovu, Moravský svaz pro předškolní výchovu, Asociace předškolní výchovy, Pedagogické centrum v Praze a Plzni, Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 8 a další.

Více informací o jednotlivých publikacích naleznete na www.raabe.cz

Přečtěte si také:

  • Zvýšení dětského čtenářstvíZvýšení dětského čtenářství Nakladatelství GRADA Publishing představila na Polabském knižním veletrhu v Lysé nad Labem zajímavý projekt - Dětský knižní klub Grada, jehož dlouhodobým cílem je zvýšit zájem dětí o psané […]
  • Nakladatelství GRADANakladatelství GRADA Nakladatelství odborné literatury GRADA Publishing již 20 let na českém knižním trhu Nakladatelství odborné literatury GRADA Publishing vzniklo v roce 1991. Prvotní zaměření bylo […]
  • Malým a velkým dětemMalým a velkým dětem Tato sbírka básniček a obrázků vznikla shodou dobrých náhod především pro všechny nemocné cystickou fibrózou a jejich rodiny. Znalce asi hned na první pohled uhodí do očí nedokonalost […]
  • První třídou bez problémůPrvní třídou bez problémů Pokud po tomto titulu sáhnete, protože už se obtíže u vašeho dítěte v první třídě vyskytly a vy hledáte způsob, jak rychle a účinně zasáhnout, začněte číst knížku odprostředka (tj. od II. […]
  • Medvědí prázdninyMedvědí prázdniny Jsou prázdniny a medvědí rodinka Brumlů z Medvědí Lhoty se vypravila na výlet až na planetu Brumlinuši, odkud kdysi dávno pozemští medvědi přiletěli. Malý Brumlík i jeho sestřička mají […]

Publikoval(a) (579) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat