Rubriky
Akce

Brdský kos s Vladimírem Čechem

Brdský kos s Vladimírem Čechem
a výstava módy na zámku Mníšku

11. ročník pěvecké soutěže pro děti a mládež s hercem Vladimírem Čechem a herečkou a zpěvačkou Zorou Jandovou se uskuteční v sobotu 28. května od 14 hodin na nádvoří zámku Mníšku pod Brdy. Podrobnější informace na www.zamek-mnisek.cz

Při této příležitosti zámek Mníšek opět zpřístupňuje výstavu módy na panenkách Barbie. Komentovaná prohlídka vám umožní nahlédnout do zajímavostí vývoje módy během různých období a stylů. Dozvíte se, co se nosilo v gotice i v baroku, jaké účesy musely unést dámy na hlavách v době rokokové nebo v čem se chodily koupat na plovárnu před 130 lety. Prohlídky se konají v sobotu 28. i v neděli 29. května od 10:10 do 15:40 hodin.

Návštěvu výstavy módy lze časově navázat na klasické prohlídky zámeckých interiérů, trasy s reprezentačními i se soukromými pokoji. Dále nabízíme možnost příjemného odpočinku v zámeckém parku s fontánkami nebo posezení a občerstvení na nádvoří.

Přijďte si poslechnout malé talenty, projít se staletími na výstavě módy a udělejte si příjemný výlet do krásného prostředí nedaleko Prahy!

Marie Charvátová, průvodkyně
www.zamek-mnisek.cz

Leave a Reply Cancel reply

Exit mobile version