Rubriky
Akce

Dobrodružství v Disneylandu

Lední revue Disney on Ice
Dobrodružství v Disneylandu

Máte rádi Mickey Mouse, Minnie, Donalda, Goofyho, Pluta, Buzze z Toy Story, Balů a Disneyho princezny Sněhurku a Popelku? A chcete je vidět bruslit na ledě? Pak se přijďte podívat na novou lední revue Disney on Ice – Dobrodružství v Disneylandu.

Tato lední revue Vás zavede na výlet do kouzelného světa Disneylandu. Přenesete se ze svých sedaček rovnou do zábavného parku společně se super rodinou Úžasňákových, kteří zde tráví dovolenou plnou zábavy. Společně se tu setkáte se všemi známými Disneyho postavičkami a atrakcemi přímo na ledě.

Všichni, kdo se na tuto cestu vydají, zažiji mnoho zábavy a neočekávaného překvapení. Společně s Balů navštívíte tajuplnou džungli, zažijete bitvu pirátů z Karibiku, navštívíte strašidelný hrad, zastavíte se na bláznivé čajové párty u Alenky v říši divů a vyzkoušíte si nejrůznější atrakce s Buzzem z Toy Story.

A kde můžete všechna tato dobrodružství zažít? Začátkem prosince bude možné shlédnout tuto velkolepou show v pražské Tesla Aréně a v ostravské ČEZ Aréně.

OSTRAVA, ČEZ Aréna
8. 12. 2010, začátek vystoupení v 15:00 hod. a v 19:00 hod.

PRAHA, TESLA Aréna
11. 12. 2010, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.
12. 12. 2010, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.

Určitě si to nenechte ujít! Vstupenky jsou již v prodeji a právě nyní si je můžete zakoupit za zvýhodněnou zaváděcí cenu, která platí až do 1.9.2010! Více informací naleznete na www.pragokoncert.com a www.kouzelnaskolka.cz.

Video-spot:

Druhý video-spot:

Leave a Reply Cancel reply

Exit mobile version