2012 04.10

Fisher Price – kouzelní zpěváčci

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Kouzelní zpěváčci, tak se jmenují velmi vtipné a fantasticky vypadající postavičky od Fisher-Price, jež připomínají trochu strašidýlka, trochu zvířátka, trochu kouzelné pohádkové bytosti. Svým vzhledem vyhovují dětskému vnímání světa. Vždyť jsou to právě děti, které namalují růžového králíčka v pruhovaném tričku mnohem raději, než obrázek reálný. Pokud je pro dítě věc důležitá a má k ní citový vztah, vidí ji v těch nejkrásnějších, výrazných a veselých barvách. Vzhled ale není zdaleka to jediné, co je na nových postavičkách tak fascinující.

Jak už samotný název napovídá, postavičky umí zpívat a mluvit. Hra s kouzelnými zpěváčky děti rozhodně pobaví a potěší. Postavičky umí vydávat nejrůznější vtipné zvuky a tóny. Jakmile dětská ručička stiskne heboučké bříško, postavička otevře roztomilou pusinku pěkně dokořán a zazpívá legrační tón. Při každém stisku je tón jiný, ale dohromady dokonale ladí. Dítě tak může vytvářet pokaždé jinou melodii, měnící se v závislosti na rytmu, kterým malému zpěváčkovi bříško mačká.

Díky hračce tak dítě získává zkušenosti s rytmem, poznává svět hudby a především rozvíjí svou fantazii. Postavička totiž zpívá to, co si dítě v té chvíli vymyslí, co si představuje. Často se pak stane, že si dítě pobrukuje spolu s mačkáním bříška právě vymyšlený příběh, kterým Vás nezapomenutelně překvapí.

Zpěváček s mrňouskem od Fisher-Price

Dvojnásobná legrace. Postavičky představí své zpívání, brebentění i sladěný skupinový zpěv se svými malými kamarády. Každá postavička drží miniaturní verzi postavičky Sing-a-ma-jigs. Jedním zmáčknutím jejich bříšek začnou zároveň otevírat své pusinky, zpívají, ladí spolu a brebentí!

www.fisher-price.cz

Kouzelní zpěváčci rádiových hitů od Fisher-Price

Jsou nastrojené a připravené předvést oblíbené písničky a brebentit nebo zpívat společně s ostatními. Zpívají známé hity z rádií a snaží se své zpívání ještě vylepšit! Stačí jim zmáčknout bříška, zatřepat s nimi a ozve se jejich nový styl zpívání.

www.fisher-price.cz

Publikoval(a) (302) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat