Konferenční stolek

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Konferenční stolek

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Alicee a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17340
  Magda
  Host

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké kdo máte zkušenosti se skleněnými konferenčními stolky. Mně se skleněné stolky moc líbí, konkrétně tento <a href="http://www.mt-nabytek.cz/6392-skleneny-konferencni-stolek-florida.htm"konferenční stolek , ale nevím zda to sklo není nějak nevýhodné na údržbu nebo tak 🙂 Předem děkuji za radu.

  #17341
  Magda
  Host
  #17379
  Tonda
  Host

  Dobrý den, tak my doma (kupovali jsem ho i s <a href=”http://www.mabyt.cz/297-obyvaci-steny/”>obývací stěnou</a>) máme takový konferenční stolek a musím říct, že super! Joo ono se říká, že se dá snadno rozbít, jde na něm vidět prach, ale jako může se to stát, ale fakt dobře vypadá!

  #17540
  spanysek
  Člen

  Zdravím tak my jsme si nedávno pořídily tenhle konferenční stolek: http://www.zadaranabytek.cz/detail/5463-konferencni-stolek-cobra.html  , a je fakt praktický, zatím nám vyhovuje, tak jsme spokojeni, protože jsme už dlouhou dobu sháněli ten pravý:-)

  #17553
  Alicee
  Člen

  Ahoj, no my jsme doma máme také skleněný stolek. Nemůžu si nijak stěžovat, je pravda, že se zapráší, ale to tak máte u každého nábytku 🙂 ale teď bych ráda obývací pokoj oživila. vyhlídla jsem si http://www.mabyt.cz/32616-moderni-konferencni-stolek-blanka-2.htm Bude to změna proti skleněnému stolku. Tento se stane asi dominantou pokoje 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej se


diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat