Velikonoční nápady, tipy a tradice

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Velikonoční nápady, tipy a tradice

Označeno štítky: 

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Slavka a poslední změna proběhla před 10 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #16657
  redakce
  Správce

  Milé maminky, tvoříte doma s dětmi? Těšíte se na Velikonoce? Máte nějaké nápady, jak se velikonočně naladit a vyzdobit si byt? Pošlete nám je do redakce https://www.predskolaci.cz, kontakt: info@predskolaci.cz Napište krátký návod, jak dekoraci vyrobit, co k tomu je třeba a přidejte k tomu i foto. Rádi Váš nápad uveřejníme v nově připravované eknize o Velikonocích. Zasílejte nápady na dekorace, recepty na tradiční velikonoční pokrmy, způsob jak Velikonoce slavíte. Děkujeme.

  #17387
  Pancho
  Host

  This website is ceriltnay instead helpful considering that I’m on the second producing a web floral site even though I’m only beginning out as a result it is genuinely pretty little, absolutely nothing similar to this internet site. Can website link to some with the posts right here because they are fairly. Many thanks significantly. Zoey Olsen

  #17403
  Sunik
  Host

  If you wanted the heat scroes and commentary why didn’t you watch it live? I watched all my friend Seans heats, it was amazing. The last thing I want from a surfing video or highlights is more commentary. Like most surf fans I’ll watch it over and over again. Now you can listen to music over and over, but not commentary and scroes. Btw Ucsd its not all about competition. Lets try and promote free surfing. That means getting amped and cutting loose. I’m not even gonna bother with the pot comment.

  #17523
  Slavka
  Host

  Jestli vám mohu poradit, tak pokud si nevíte rady s tím, jak uspořádat dětský pokoj nebo jak správně zařídit pokoj v podkroví, tak se podívejte na stánky http://WWW.MT-NABYTEK.CZ, kde se podívejte na sekci OČIMA ARCHITEKTA a tam tyto užitečné rady najdete 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej se


diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat