Obsah dle kategorií

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Mapa stránek (kategorizováno)3 komentářů k “Obsah dle kategorií

 1. Jalcova Gabriela

  Dobrý deň, práve som objavila Vaše stránky, sú vynikajúce a podnetné pre moju prácu / uč. MS /. Prajem Vám veľa podnetných nápadov, ktoré mne a ostat. veľmi pomôžu. Gabriela

 2. Věra Richterová

  Vaše stránky jsou velice pěkné, dají se tu najít zajímavé nápady. Doufám, že pěkných příspěvků bude jen přibývat a budou sloužit jako inspirace pro všechny, kteří pracují s dětmi nejen v MŠ.

  Ráda bych teď oslovila všechny p. učitelky, p. ředitelky z MŠ, aby byly tak hodné a vyplnily dotazník, který je možné najít v novém Informatoriu a je zcela anonymní, či na Webu:

  http://www.pf.jcu.cz/stru/katedry/pgps/bc-ms.phtml

  Myslím, že by bylo dobré dát vědět, co nás v naší profesi těší či trápí
  ( např.velké počty dětí na tř., jak pak máme plnit ind. přístup k dítěti, je těžké
  v naplněných třídách zvládat cíle RVP, problematika čtyřhodinových dětí – kdy se snižují úvazky učitelkám, nebo vůbec není nárok na učitelku, nižší věková hranice odchodů do důchodu by taky určitě nebyla od věci, neboť práce s dětmi je velmi náročná a to pochopí pouze člověk, který s dětmi dělá.–to jsou pouze mé názory) Každá(ý) máte určitě nějaký svůj, tak proč jej nevyjádřit. Nikdo se nemusí bát, neboť je dotazník opravdu anonymní. Velká většina z nás má práci s dětmi ráda, proto, jsme si ji taky vybralia snažíme se jí dělat jak nejlépe umíme i za nevyhovujících podmínek, ale proč bychom nemohli mít takové podmínky, které jsou potřeba pro tuto práci, vždyť je to ta nejlepší investice.

  Přeji Všem krásné Vánoce, hodně zdraví, pevné nervy a štěstí v novém roce.
  Věra Richterová

Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat