Mediální partnerství

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Podporujeme veřejně prospěšné akce a zajímavé projekty jako mediální partner.
Nabízíme mediální partnerství. Pro bližší informace nás kontaktujte – napište nám,
abychom projednali podmínky podpory a včas naplánovali realizaci kampaně.

Spolupracujeme

BabyBook.cz – Babybook je časopis, který je určen těhotným ženám, maminkám, tatínkům, kteří vychovávají děti do dvanácti let. ZDARMA se časopis rozdává na vybraných místech v České republice, jedná se především o ordinace dětských lékařů, našich odborníků, gynekologií, hračkáren, obchodů s dětským zbožím, seznam se stále rozrůstá.

Časopis HRANA – Tématický, hravý, ilustrovaný měsíčník HRANA je určen všem dětem, které baví luštit zábavné úkoly, hrát hry, nebo kutit a vyrábět, stříhat, lepit, skládat, číst komiksy, povídky a básničky, soutěžit a fantazírovat. Časopis HRANA je jedinečný krásnými autorskými ilustracemi a velmi omezeným prostorem, který poskytuje reklamě. Časopis se jmenuje HRANA (tedy hra na), protože si malí čtenáři v každém čísle budou na něco hrát. V prvním čísle si můžou zahrát na indiány. V dalších číslech je bude čekat třeba hra na hasiče, hra na skřítky a víly nebo hra na statek… HRANA je určena dětem přibližně od 3 do 11 let.

JitkaZajickova.blogspot.com – Mgr. Jitka Zajíčková – externí spolupracovník webů MojeBrisko.cz, NaseBatole.cz, ZdravaVyziva.info. Autorka ilustrací pro e-knihy. Činnosti: ilustrace, práce s papírem, netradiční šperky, práce s ovčím rounem, art dolls, návody pro vyrábění s dětmi, spolupráce na projektech Klobouk na pařezu, Pohádky pro společné čtení, Pohádky pro Kulíšky.

jogasdetmi.cz – Lali jóga – představuje cvičení jógy s dětmi od útlého věku. Cílem projektu je rozvíjet dětskou fantazii, hravost a zároveň i sebeuvědomění a pohyblivost. Spolupracují s Českou asociací dětské jógy, o.p.s, která pořádá semináře pro cvičitele s dětmi, jógy, učitele MŠ a ZŠ, rodiče, mateřská centra, DDM, vychovatele z dětských domovů a všechny ostatní zájemce o dětskou jógu. Na jejich webových stránkách nalezenete informace o pořádaných kurzech, ale také eshop, ve kterém si můžete objednat nádherné publikace od Hanky Luhanové.

NevsedniHratky.cz – Jana Lenková – maminka dvou dětí – pětileté Míši a tříletého Tomáše. Autorka edice Nevšední hrátky – Nevšední hrátky se všedními věcmi, Nevšední hrátky s dobrotami a Nevšední hrátky se zvířátky. Prošla vysokoškolským ekonomickým vzděláním, má dlouholeté pracovní zkušenosti z oblasti marketingu, reklamy a řízení projektů. Po aktivní části své kariéry na mateřské “dovolené” rozběhla Rodinný klub Veselý čertík v Dolních Počernicích na Praze 9, kde nyní vede kroužky pro děti do 4 let.

PeknyDen.cz – tipy pro volný čas s dětmi. Více než 2000 míst a akcí z celé ČR, kde si užijete pěkný den: herny, sportoviště, restaurace a ubytování přátelské dětem, kroužky, dětská představení…

pionyr
Pionýr
, to jsou kamarádi, zábava, zážitky, příroda, sport, kultura i rukodělky… zkrátka dobrodružství na míru pro všechny děti.

RodinneProgramy.cz – Víkendové pobyty s dětmi – dovolená s dětmi.

SpolecneCteni.com – Pohádky pro společné čtení – je projekt na podporu dětského čtenářství. Speciálně zaměřený na děti, které mají se čtením problémy, na děti s dyslexií. Ve spolupráci s PhDr. Lenkou Krejčovou, zakladatelkou Pražského DYScentra, vycházejí, na webu či formou sešitů, speciálně upravené pohádkové texty doplněné otázkami a úkoly. Našim cílem je, aby děti nejen četly, ale aby čtenému rozuměly a aby jim čtení přinášelo potěšení.

TopŠkolky.cz – Najdete zde: Databázi mateřských škol a jeslí. Hodnocení mateřských škol a jesliček. Zkušenosti a komentáře rodičů.

FOTOGRAF Pavel Večerek – www.vecerek-fotodarky.cz – Je to malá rodinná firma, která se specializuje nejen na fotografování, ale svou práci zpestřili o výrobu originálních fotodárků. Kvalita, originalita a individuální přístup, to jsou domény této rodinné firmy. V jejich nabídce najdete umělecké fotografie Glamour, portrétové fotografie, reportážní a prostě vše, co se točí kolem fotografování. Web zaměřený na fotografování naleznete na www.pavel-vecerek.cz

VeselyCertik.cz – nejsme jen mateřské centrum, jsme rodinný klubu, který vám nabízí široké spektrum aktivit: kroužky a kurzy pro děti, pro rodiče s dětmi nebo jen pro rodiče, různé kulturní akce, vzdělávací projekty a přednášky, hernu, hlídání a mnoho dalšího.

Podporujeme akce

17.9.2013 – 1.10.2013 Dřevěné hřiště – Nadace dřevo pro život zahájila na Den dětí další ročník mezinárodní ankety o Dřevěnou stavbu roku 2013. Již brzy bude znám vítěz soutěžní kategorie DŘEVĚNÉ HŘIŠTĚ.

27.9.2012 – 30.9.2012 For Toys (ABF) – Veletrh zaměřený na hračky, hry, hlavolamy a stavebnice.

30.6.2011 Bongo Festival (Indies Scope) – Festival na začátku prázdnin pro děti a rodiče.

22.12.2010 Člověk v tísni o.p.s. – Obecně prospěšná společnost Člověk v tísni vznikla jako humanitární organizace s cílem pomáhat v krizových oblastech a podporovat dodržování lidských práv ve světě.

29.9.2011 – 2.10.2011 For Babies (ABF) – Veletrh zaměřený na potřeby pro děti. Novinky za světa kojeneckých potřeb, dětského nábytku, módy i hygieny.

12.4.2012 – 15.4.2012 For Kids (ABF) – Veletrh potřeb pro děti.

31.3.2011 – 3.4.2011 For Kids (ABF) – Jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na děti. Průřez vším, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život.

16.1.2012 – 26.5.2012 Korálkiáda – Organizátorem projektu KORÁLKIÁDA je www.potvor.cz – portál pro kreativní lidi ve spolupráci s Českou abilympijskou asociací. Cílem je nasbírat a navléknout co nejvíce korálků a ty potom darovat zdravotně postiženým z České abilypijské asociace a chráněných dílen, aby měli materiál na své tvoření.

10.8.2011 Zábava domů (Hewlett-Packard) – Projekt společnosti HP (služba ePrint), který je určen pro Vaše děti, které si jednoduše budou moci z domova pomocí vaší tiskárny poslat a poté i vytisknout omalovánku, či učební materiál.Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat