Informace o partnerství

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Stále hledáme partnery (sponzory), kteří by pomohly zlepšit vybavenost mateřské školky nebo podpořili dětské soutěže věnováním věcných cen. Všichni sponzoři budou zveřejněni na webových stránkách s odkazem na svojí internetovou stránku. Samozřejmostí je smlouva. S mateřskými školami uzavíráme smlouvy po dohodě (souhlasem) magistrátu města.

Jste-li ochotni pomoci mateřské školce nebo chcete uspořádat soutěž, napište nám na email info (zavináč) predskolaci.cz nebo zavolejte (+420) 605 479 666.

Fotografie vhodných cen do dětských soutěží pro inspiraci:
(ale mohou to být i jiné výrobky či zboží z Vašeho sortimentu)
PDF soubor ke stažení: Čím můžete pomoci mateřské školce?
3 komentářů k “Informace o partnerství

  1. Jiří Svoboda

    Dobrý den, rád bych vám nabídnul možnost uspořádání dětských diskoték a moderování akcí pro děti. Praxi z několika rádií, televizí a množství akcí mám už od roku 1995. K dispozici špičková zvuková technika, LED světelné efekty a mnoho nejen dětských písniček. Podrobnosti na mých webových stránkách http://www.djgeorgano.cz nebo http://www.moderovani.net. Případně na facebooku http://www.facebook.com/djgeorgano

Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat