e-shop textilní galanterie
MojeGalanterka.cz

Zboží: knoflíčky, háčky, háčkovací a pletací příze.
Výhody: nákup z domova, slevy, doprava zdarma

Zveme vás do obchůdku www.MojeGalanterka.cz


2010 24.04

Jarní kytičky

Předškoláci.cz – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.Zdroj obrázků www.potestedeti.sk (SK verze: jarne_kvietky1, jarne_kvietky2)

Přečtěte si také:

 • kvetiny na jare kvetinky jarni omalovanky : 28 Jarní kytičkyJarní květinové tvoření
 • kvetiny na jare kvetinky jarni omalovanky : 29 Jarní kytičkyPapírové květiny: Tulipány a Narcisy Na výrobu 1 ks tulipánu budeme potřebovat: 1 barevný papír na květ, 2 zelené papíry na stonek s listy, nůžky, lepidlo Na květ tulipánu budeme potřebovat čtverec o velikosti 14x14 […]
 • kvetiny na jare kvetinky jarni omalovanky : kralik s mrkvickou 150x1501 100x100 Jarní kytičkyKrálík Králík má rád mrkvičku, pampelišky, zelí. O všechny ty dobroty, se s ostatními dělí. Taky oves, kousek chleba, co zbyl včera od oběda.
 • kvetiny na jare kvetinky jarni omalovanky : 4 Jarní kytičkyNa zahradě Na zahradě pod jabloní bílé kvítky v trávě voní. Nejbělejší konvalinku- utrhnu si pro maminku.
 • kvetiny na jare kvetinky jarni omalovanky : 16 Jarní kytičkyKonvalinka Na zarádce pro maminku pěstoval jsem konvalinku. Sluníčko volal v nečase, mráčky prosil v parném létu, a pak jsem spatři po čase maminku vonět k tomu květu.

Publikoval(a) (67 148) 
Štítky: , , , , , , ,

5 komentářů k “Jarní kytičky

 1. Ludmila Mikulová

  Dobrý den,
  chtěla bych upozornit na nesrovnalost u kytičky s textem pampeliška. Dle vyobrazení se jedná o podběl. Děkuji

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.