2012 02.04

Malíř čeká na děti

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

PRIMALEX Igráček – Malíř čeká na děti v prodejnách barev. Získají jej jako dárek!

Speciální sadu PRIMALEX Igráček – Malíř s doplňky nehledejte v hračkářství, vypravte se rovnou do prodejny s barvami. Tohoto Igráčka totiž získáte pouze za nákup malířských nátěrů z nové „stříbrné řady“ PRIMALEX POLAR/ INSPIRO. Menší varianta sady obsahuje Igráčka v červených montérkách, dvě štětky, sadu tónovacích barev, dva kyblíky, štafle, vzorník a box na doplňky. Ve větší sadě najdou děti navíc ještě autíčko s logem PRIMALEX. Malířské nátěry PRIMALEX s Igráčkem je možné získat v celé obchodní síti, například v prodejnách Dům barev (www.dumbarev.cz).

Igráčka jako automechanika, doktora, hasiče, kuchaře nebo policistu koupíte v každém dobrém hračkářství. Malíř dosud chyběl. O doplnění se postarala značka PRIMALEX když ve spolupráci s výrobcem Igráčka, firmou EFKO, připravila figurku malíře s množstvím doplňků ve speciální edici. Malíře s doplňky je možné získat jedinou cestou, a to zakoupením vybraného výrobku z nové řady PRIMALEX POLAR/INSPIRO.

„Stříbrná“ řada PRIMALEX je aktuální novinkou. Spojuje nejúspěšnější výrobky PRIMALEX vysoké kvality – bílý PRIMALEX POLAR, nejbělejší nátěr z nabídky PRIMALEX, kolekci barevných nátěrů PRIMALEX INSPIRO ve 12 elegantních odstínech a nejprodávanější báze pro tónování v Kolorovacích centrech.

PRIMALEX POLAR je dlouhodobě druhým nejprodávanějším a zároveň nejbělejším malířským nátěrem z nabídky značky PRIMALEX. Právě díky své dokonalé polární bělosti dokáže prosvětlit i menší nebo tmavší interiéry.

PRIMALEX INSPIRO představuje kolekci hotových, již z výroby obarvených nátěrů. Vybírat můžete z celkem 12 elegantních odstínů inspirovaných přírodou kolem nás. Pět odstínů je přitom zcela nových (Zlatý jantar, Indická kurkuma, Anglická zeleň, Italská oliva, Arabská mocca), dva byly oproti loňskému roku pozměněny (Lipová zeleň, Toskánská levandule). Kromě nových a pozměněných odstínů zůstávají aktuální též oblíbené stávající odstíny, a to Světlá šampaň, Čajová růže, Tmavý šafrán, Ohnivé tabasco a Královský rubín).

Malířské nátěry PRIMALEX s Igráčkem je možné získat v celé obchodní síti, například v prodejnách Dům barev (www.dumbarev.cz). Více na www.primalex.cz.

Primalex

Základem sortimentu značky Primalex jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Primalex je jednou z mála značek, která certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Získala také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí přibližně 300 Kolorovacích center pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo.

Přečtěte si také:

  • Dřevěný koník pro malé malířeDřevěný koník pro malé malíře Kupte o prázdninách BALAKRYL, dostanete dárek -dřevěného koníka pro svého malého malíře! Pokud se chystáte natírat plot, pergolu nebo třeba zahradní nábytek, naplánujte to na prázdniny. […]
  • 6 možností využití reproduktoru, které dětem dopřejí ještě více zábavy!6 možností využití reproduktoru, které dětem dopřejí ještě více zábavy! Hudba je vášeň a zábava, proto není divu, že se stává i oblíbenou součástí výuky ve školkách nebo při hraní her. Dětem zlepší náladu a atmosféra ve školce hned získá jinou barvu. Dejte […]
  • Kam s dětmi k moři aneb konec září je ideální dobou na rodinnou dovolenouKam s dětmi k moři aneb konec září je ideální dobou na rodinnou dovolenou Ačkoli se blíží konec září, nemusí to nutně znamenat, že končí i doba dovolených. V tomto článku Vám poradíme, kam lze ještě nyní vyrazit k moři, a to tak, aby si to užila celá […]
  • Za sopkami po ČecháchZa sopkami po Čechách Jezdíte rádi na rodinné výlety a zároveň se zajímáte o vulkanologii? Zdá se vám, že takové dva koníčky nelze spojit? Představujeme vám originálního turistického průvodce po českých […]
  • Šití pro šikulky od 4 do 12 letŠití pro šikulky od 4 do 12 let Podpořte zájem svých dětí o ruční práce. Čas strávený s jehlou a bavlnkou se jim bohatě vrátí: užijí si kreativní zábavu, budou moci být hrdí na svůj výrobek, budou rozvíjet svou motoriku […]

Publikoval(a) (268) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat