2011 29.10

Pojďme udělat Radost dětem

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Předvánoční čas a samotné Vánoce jsou časem, kdy jsou k sobě lidé tolerantnější a přátelštější. Vánoční čas je také znamením shonu a nákupního šílenství, pečení cukroví a následných novoročních předsevzetí, hubnutí nevyjímaje. Vánoce jsou ovšem také časem, kdy nezapomínáme na druhé. Právě o to usiluje nový projekt Radost dětem, který je určen především dětem z dětských domovů, ale i všem dětem, které se rády baví.

Netradiční vánoční dárek chtějí dát organizátoři akce Radost dětem 17. prosince v Průmyslovém paláci v Praze-Holešovicích. V předvánoční čas se rozhodli vykouzlit dětem z dětských domovů a postiženým dětem úsměv na tváři a pozvali si na to spoustu známých tváří. „Cílem projektu Radost dětem je děti pobavit, rozesmát a nechat je alespoň na pár hodin zapomenout na každodenní starosti. Ze zkušenosti víme, že z těchto vzpomínek a zážitků čerpají sílu a radost celé měsíce,“ řekla ředitelka projektu Kateřina Wich. Všechny děti tak mají možnost na akci najít nové kamarády a prožít odpoledne, kdy se nedělají rozdíly mezi dětmi z dětských domovů, dětmi postiženými či dětmi zdravými.

Jsme velice potěšeni, že záštitu nad tímto projektem převzala předsedkyně Parlamentu ČR paní Miroslava Němcová a oblíbená herečka a umělkyně Daniela Kolářová. Pokud to pracovní povinnosti dovolí, obě dámy se zúčastní akce i osobně. Této charitativní akce se zúčastní taktéž řada známých osobností, mezi nimiž můžeme zmínit Ivana Trojana, Petra Vojnara, Olgu Lounovou, Debbi či Moniku Absolonovou. Nebude chybět ani přehlídka v podání Miss ČR Lucie Smatanové, Kateřiny Průšové, Gabriely Dvořákové, to vše společně s dětmi z dětských domovů.


Letošní akce projektu Radost dětem ve spolupráci s AMK Konstruktiva a Incheba EXPO Praha se koná 17. prosince 2011 v Průmyslovém paláci – Výstaviště Holešovice. Všechny děti společně s jejich rodiči jsou na tuto akci srdečně zváni.

Přečtěte si také:

  • 1. česká dětská diskotéka v Praze Myš a Maš!1. česká dětská diskotéka v Praze Myš a Maš! Diskotéka by se měla konat (dle zájmu) každou neděli v nekuřácké cukrárně a kavárně "Čarovná kavárna" v Jakubské ulici na Praze 1. - Vše viz pozvánka v příloze.
  • Speciální soutěž pro základní a mateřské školySpeciální soutěž pro základní a mateřské školy Speciální soutěž pro základní a mateřské školy na téma: Česká Republika - Má vlast Namaluj obrázek a vyhraj výukovou hračku pro sebe i svou školku! Pořadatel: PAFAAS (výukové […]
  • O založení nové PlzněO založení nové Plzně Když Schiebl sbíral pověsti o založení Nové Plzně, nalezl v archivu Národního muzea v Praze vzácný rukopis Kašpara Ladislava Stehlíka /1571-1611/. Rukopis obsahoval zápis podle vyprávění […]
  • Děti bez hranic budou o jarních prázdninách lyžovat. A co ty vaše?Děti bez hranic budou o jarních prázdninách lyžovat. A co ty vaše? Na dveře již klepou vánoční svátky a spolu s nimi i konec roku. Po Novém roce, kdy se všichni vrátíme z klidné a voňavé atmosféry vánočního domova do práce a do škol, začnou možná mnozí […]
  • Vyhlášení výherců soutěže o hudební nástrojeVyhlášení výherců soutěže o hudební nástroje Soutěž skončila, blahopřejeme výhercům! Věřte nám, žeprávě při této soutěži je nám nesmírně líto, že vás nemohlo vyhrát více, přestože jste po tom velmi toužili, ale nebojte, brzy vás […]

Publikoval(a) (280) 
Štítky: , , , , , , , ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat