Ke stažení

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Dokumenty a soubory ZDARMA ke stažení (SDÍLEJTE a ŠIŘTE dál)

Plakáty pro tisk – Vytiskněte a umístěte plakáty na vhodných místech. Například: dětské koutky v nákupních centrech, Family Pointy – místa pro rodinu, gynekologické ambulance, kavárny, kluby maminek, knihovny, mateřská centra, nástěnky v porodnicích, obchody s dětským zbožím, ordinace dětského lékaře, poliklinika, restaurace přátelské rodině, školky, …

Pracovní listy zdarma ke stažení (365+1 pracovních listů na celý rok)

Omalovánky zdarma ke stažení (365+1 omalovánek na celý rok)

E-knihy (elektronické knihy, které si můžete zdarma stáhnout a vytisknout)
Možnost kopírování a rozmnožování, nebo tisk do kroužkové vazby.

Materiály pro školáky najdete na webu www.skolaci.com

Tématické e-knihy, které si můžete zdarma stáhnout a vytisknout

Dokumenty


Máte pocit, že zde nějaký dokument schází, napište nám.

Hry


Znáte jinou hru vhodnou pro děti? Pošlete nám vzkaz.

Nástroje a pomůcky pro kroužkovou vazbu vytištěných dokumentů
Pro vazbu 30 listů (60 stran A4, oboustranný tisk) jsou vhodné hřbety 8-10 mm.25 komentářů k “Ke stažení

 1. Jana Subotová

  Dnes jsem objevila vaše stránky a jsem z nich nadšená. Mám doma 4 letou dceru a už přes hodinu doplňujeme a vypracováváme úkoly z pracovního sešitu. Je to super.Jste nejlepší. 🙂

 2. Verča

  Super stránky, sice nejsem učitelka, ale máma jednoho předškoláčka, který nám dělá trochu starosti s výchovou. Konečně jsem našla způsob jak s ním trochu pracovat, aby se každý den tak nenudil. Moc děkuji

 3. Pavla Niedermajerová

  Děkuji za dobré nápady. Učím ve školce už hodně let, ale ráda čerpám nové náměty a nápady. Vaší stránku navštěvuji poslední dobou dost často a pokaždé tam najdu něco k inspiraci a e – knihy jsou naprosto skvělé.

 4. Jana Jaškova

  Sú tu skvelé veci a nášmu drobcovi sa najviac páčia “úlohy a omalovánky”…je tu z čoho si vybrať, myslím, každý si tu niečo nájde…..ďakujem

 5. Miriama

  Dobrý večer.
  ja by som potrebovala od vás veľku pomoc.Potrebujem edukovať deti v školke aj škole na temu:Hygiena ruk.Nikde neviem najisť žiadne omalovanky,rozpravky ani aktivity .
  neciete mi nejak pomocť s týmm.
  Bola by som vám vdačná.

 6. Jitka

  Srdečně všechny zdravím.Musím napsat, že to jsou úžasné stránky, které mi napomáhají při zábavě se svými dětmi doma, ale nejen to. Spoustu nápadů využívám i pro svoji pedagogickou praci na ZŠ v první třídě. Děkuju Vám za existenci těchto stránek. Jitka

 7. Iva Z.

  Chtěla bych moc poděkovat za Vaše SUPER stránky.Mam doma autistického synka který vaše pracovní listy a omalovánky přímo miluje protože má stále něco nového.Ještě jednou moc děkuji a máte můj velký obdiv.Iva

 8. Kateřina

  Tyhle stránky jsou naprosto úžasné:). Pomáhají mi ve škole (na střední pedagogické), ale hlavně pomůžou dětem, které tak obohatím o spoustu dobrého materiálu. Opravdu děkuji a cením si vaší práce:-)

 9. Marcela

  Dobrý den, chci vám touto cestou poděkovat za tyto stránky. Můj syn má vývojovou dysfázii a doma mu vyrábím strukturované učení. U vás jsem našla nové nápady, nové provedení a nemá to tak jednotvárné. Pokaždé mu můžu dát stejný úkol, ale ve více provedeních (např. bludiště) a tak ho to brzo neomrzí.

  Ještě jednou děkuji za vaši práci.

 10. Jana

  Dobrý den. Když byly moje děti malé, koupila jsem k Mikuláši LP desku Vánoční pohádky. Protože gramofon dávno nefunguje a deska je velmi častým pouštěním značně poškozená, našla jsem u vás CD/DVD Vánoční pohádky (na obale Šťastné a veselé – 9 pohádek pod stromeček). Lze to nějak objednat?

 11. Katka

  Dobrý den, jsem studentka 4.ročníku pedagogické školy a využívám vašich nápadů pro praxi kterou máme s dětma v prvním ročníku ve školní družince.Je to opravdu skvělé a děti to baví. Děkuju za to že tyto stranky mohou být.

 12. Lenka

  Ahoj všichni
  dnes jsem narazila na Vaše stránky. Hned mi to zvedlo náladu, protože potřebuji inspiraci. No zde ji mám jako na dlani. S Vámi se mi děla příprava mnohem lépe. Mockrát bych chtěla všem moc poděkovat a až budu mít také nápady, ráda něco přidám.

 13. Jana H.

  Děkuji za úžasné nápady…
  Od září jsem začala učit ve školce a můžu říct, že v tom docela plavu 🙁 Studium na VŠ jsem měla zaměřené na děti od 1. třídy vejš, ale s těmahle mrňouskama je úplně jiná práce, kor když jsou každý z jiného sociokulturního prostředí.
  Takže autorům těchto skvělých stránek patří můj veliký dík a obdiv!

  1. redakce

   Elektronická kniha je již ke stažení v dokumentech! Dokončena byla 8.9.2010 Děkujeme našim partnerům, kteří podpořili autorky/učitelky jenž věnovaly volný čas přípravě e-knihy.

 14. Edita Močilanová

  Myslím, že je to úplne super nápad…keď je ponúkaného materiálu veľa.
  Každý si zo stiahnutej verzie vyhľadá to, čo bude potrebovať…

Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (page)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat