2010 13.03

Narozeninová čepička

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Pomůcky: klobouková guma, kousek tvrdého papíru, děrovačka, plyšové drátky, barevné papíry, lepidlo či izolepa, nůžky, kancelářský koník

Postup: Z jednoho barevného papíru uděláme kornoutek, který slepíme izolepou. Konce zastřihneme tak, aby byly rovné. Z ostatních barevných papírů natrháme kousky, kterými polepíme čepičku. Z tvrdého papíru vystřihneme dva čtverečky, které nalepíme tam, kde budeme chtít udělat dírku na gumičky-zpevní nám papír, aby se gumičkou neprotrhl. Uděláme děrovačkou dírky na gumičky a přivážeme je tak, aby nepadala čepička dítěti z hlavy – nejlepší je to vyzkoušet přímo na dítěti a teprve potom zavázat. Plyšové drátky přicvakneme koníkem ke špičce čepičky, potom je namotáme spirálově na tužku a tužku vytáhneme- budou nám krásně držet ve spirále. Čepička je hotová 🙂 místo plyšových drátků můžeme použít třeba barevná peříčka.

Publikoval(a) (3 336) 
Štítky: ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seJeden komentář k “Narozeninová čepička

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat