2011 23.10

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Premiéra v ČR, 5.11.2011 v 10:30 na Disney Channel

Phineas a Ferb v paralelním vesmíru, velmi očekávaný původní film od Disney Channel, jehož předlohou je seriál „Phineas & Ferb“, který byl nominován na cenu BAFTA a získal cenu Emmy pro animované komediální seriály, vstoupí na české televizní obrazovky na podzim tohoto roku, poté, co úspěšně vyletěl na žebříčku sledovanosti v USA.

Toto akční dobrodružství plné vynikajících písní, humoru a témat jako je rodina, přátelé a letní svoboda bude mít premiéru na Disney Channel v České republice v sobotu 5. listopadu v 10:30.

„Phineas a Ferb v paralelním vesmíru“ od své premiéry na Disney Channel v USA 5. srpna raketově vyletěl vzhůru. Stal se i filmem roku 2011 vysílaným na kabelových televizích s celkovým počtem 7,6 milionu diváků. U dětí ve věku 6-11 a 9-14 let se stal nejúspěšnějším filmem stanice za poslední 3 roky. Film je také nejsledovanějším letním pátečním televizním pořadem v celkovém počtu diváků v USA; u věkové skupiny 18 – 49 let na plné čáře porazil všechny konkurenční pořady. Premiéra na Disney XD v USA dne 13. srpna se stala filmem číslo 1 televizního vysílání tohoto kanálu v kategoriích děti 6-11 a chlapci 6-11.

Dobrodružný příběh začíná jedno letní odpoledne v Danville a sleduje nevlastní bratry Phinease a Ferba, jak se vydávají na svou zatím největší cestu – do jiné dimenze! Když kluci zjistí, že jejich milovaný mazlíček ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který denně bojuje se silami zla, připojí se k němu na životní dobrodružství, které je vystřelí do paralelního Danvillu, které se děsivě podobá jejich rodnému městu. Opravdu zlému Dr. Dutošvarcovi se tu úspěšně podařilo uchopit vládu nad celým vesmírem a zakázat všechny letní radosti. Když odhalili jeho trik, jak cestovat zpět do jejich dimenze, kde chce převzít vládu i nad skutečným Danville, se parta spolu s jejich alter-egy spojí s podzemní skupinou jménem Odpor, kterou vede Candace2, aby ho zastavili a obnovili v Danville zase pořádek, štěstí a léto.


Třetí řadu seriálu „Phineas a Ferb“ právě vysílá Disney Channel.

Publikoval(a) (1 511) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat