2009 27.04

Přáníčka ke Dni matek

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

                      Maminky mají svátek !

Statut maminek se od pradávna nemění. Byly, jsou a vždycky budou stejné – obětavé, laskavé, milující. Spoléháme se na ně od prvního dne početi, první úsměvy patří maminkám, první krůčky obvykle míří do maminčiny náruče. Maminka je první, na koho si vzpomeneme v nesnázích.

Den matek je svátek všech maminek. Den, kdy můžeme našim maminkám poděkovat za všechnu lásku, kterou nám dává, za všechnu péči, kterou nám věnuje. I když už jsme možná dospělí a máme své děti a sami jsme rodiči, naše maminka je stále stejná – nejlepší, nejkrásnější, nejmilovanější.

       Maminko… děkuji!

Přáníčka pro vaší inspiraci jsou zhotovená z nových papírů od Melissa Francess.

http://papir-s-potiskem.svetvzpominek.cz/1235/papir-ruth-mf.html

 Vyobrazené motivy jsou zasněné a romantické. Nechte se přenést do dob dávno minulých a vytvořte pro svou maminku přání v duchu doby, kdy čas běžel o něco pomaleji. Poděkujte své mamince za to, že je…

Material na výrobu přáníčka zde http://www.svetvzpominek.cz/index.php

Papír s potiskem, jednobarevná čtvrtka a ozdoby dle Vašeho přání – tak málo stačí k výrobě krásných přáníček pro maminku.

Krásné chvíle při tvoření Vám přeje Svět vzpomínek,s.r.o. http://www.svetvzpominek.cz/

Publikoval(a) (39 002) 
Štítky: , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat