2014 05.06

Škola hrou – hra školou – hravé odpoledne na Kampě

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

skolahrou

Děti se toho nejvíce naučí, když si ani nevšimnou, že se vlastně učí. Věděl to už Jan Amos Komenský a vědí to také majitelky kouzelných obchodů Agátin svět. Ve svých prodejnách a na e-shopu nabízejí nepřeberné množství her, hraček a tvořivých potřeb, které vybírají podle jediného kritéria. Hračky musí děti bavit a zároveň je rozvíjet. To první oceňují děti a to druhé hlavně zodpovědní rodiče.

Myslíte, že to nemůže jít dohromady? Že děti baví jen hračky z televizních reklam a že rodiče nemají šanci dětem vnutit něco podnětného, kvalitního a rozvíjejícího? Nepochybujte a přijďte se přesvědčit a vyzkoušet si tvořivé hraní se svými dětmi na vlastní kůži. Majitelky Agátina světa se rozhodly se svými kreativními hračkami vyjít ze svých inspirativních obchůdků přímo mezi vás. Domluvily se se svými dodavateli a dalšími partnery a připravili pro vás zábavné odpoledne na Kampě.

Kdy? V sobotu 14. 6. od 13 do 18 hodin.

Kde? V Komunitním centru Kampa – U Sovových mlýnů 3, Praha 1  www.kckampa.eu

Co vás všechno čeká

Děti se zabaví na různých stanovištích, kde si budou moci vyzkoušet různé skládačky, hry s papírem, hlavolamy a logické hry i dřevěné didaktické hračky. Malinké děti si mohou pohrát v mateřském centru Kampa. O vaše ratolesti tak bude postaráno a budete se moci soustředit na to, co zajímá vás. Pobavíte se třeba s odborníky na logopedii, zkonzultujete problémy se zdravým vývojem zad a dozvíte se také něco o opravdu zdravých svačinách.

Výrobce batohů Topgal připravil ukázky své nové kolekce školních batohů, takže si je budete moci vyzkoušet, a to klidně i se zátěží. Odborníci z Topgalu vám na místě vysvětlí a ukáží, jaké jsou správné velikosti batohů, jak si nastavit popruhy a na co se vlastně při koupi batohu zaměřit.

Dětem je ale bezpečnost a vliv na jejich zdraví celkem jedno – zajímají je barvy, designy, a jestli jejich batoh bude s hezkým obrázkem. Dostanou prostor se vyřádit a budou moci vytvářet návrhy na vlastní design batohu. Za zvlášť povedené návrhy je čeká odměna!

Celý den bude o tvoření a hraní, a aby dětem zůstala vzpomínka, budete se moci na místě vyfotit v profesionálním ateliéru. S batohem na zádech nebo s vlastním, na místě vytvořeným kreativním dílkem. Nebo se můžete vyfotit jen tak a domů odejdete s fotografií, která vám bude připomínat jedno krásné sobotní odpoledne plné her, soutěží a zážitků.

A na závěr to nejlepší – jeden z vás si tu fotografii možná zabalí do nového školního batohu! Ten do soutěže věnovala společnost Topgal. Na děti ale čekají i další drobné dárky, které věnuje Agátin svět a jeho partneři.

Sledujte na facebooku naši událost Škola hrou – hra školou, kde najdete podrobnosti o akci. Jedno je ale jisté, koná se za každého počasí a už teď se na vás všechny moc těšíme!

Kontakty:
Agátin svět: Kristýna Křížová, jednatelka, 739 351 716, kristyna.krizova@agatinsvet.cz

Odkazy:

Publikoval(a) (197) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat