2011 04.08

Soutěž o nádhernou dekoraci – pokladničku

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Internetový obchod www.famfarum.cz zaměřený na prodej kvalitních hraček, které napomáhají rozvoji dětí, vyhlašuje soutěž o nádhernou dekoraci, pokladničku a hračku v jednom!
(dle vlastního výběru)

Termín soutěže: 1.8 – 31.8.2011
Sponzor soutěže: internetový obchod Famfarum.cz

Podmínky pro účast v soutěži:

 1. Na internetových stránkách www.famfarum.cz najdi všechny pokladničky ve tvaru zvířátka, které jsou zařazeny v nabídce a spočítej je.
 2. Vyber jedno zvířátko (pokladničku), které se ti nejvíce líbí.
 3. Vezmi papír, pastelky, vodovky či kterékoliv jiné výtvarné potřeby a vybrané zvířátko nám nakresli. Poté doplň počet všech nalezených pokladniček.
 4. Obrázek naskenuj nebo vyfoť a pošli nám ho na info@famfarum.cz
  Pokud nemáš možnost skenování, rádi dostaneme tvůj obrázek na kontaktní adrese internetového obchodu Famfárum.
  Sdružení Famfárum, Ing. Klára Zámostná
  U židovského hřbitova 1851, 266 01 Beroun
 5. Dne 1.9.2011 vylosujeme ze všech došlých obrázků jednoho výherce, kterému zašleme pokladničku ve tvaru zvířátka, které nám zaslal. Obrázky zveřejníme na Facebooku

Tipy pro mateřské školky
Rádi bychom inspirovali pedagogy nabídkou výukových, motorických a didaktických hraček, které by neměly chybět v žádné mateřské školce.

Malá ukázka pro inspiraci:

 • Barevné veselé kolíčky 24ks – Velmi pěkné originální barevné kolíčky určené např. k pověšení nakreslených obrázků/fotek v dětském pokojíčku. Velikost kolíčku je 7 cm.
 • Balanční žába – Ideální pomůcka pro procvičování jemné motoriky a logického úsudku. Dítě hází kostkou a podle symbolu, který padne, musí položit odpovídající váleček na žábu. Ta se ovšem nesmí překlopit. Materiál: kvalitní masiv (16×15 cm).
 • Kuchyňka v kufříku PROFI – Detailně provedená dětská kuchyňka z kvalitního masivu, která se dá složit do přenosného kufříku. Součástí výbavy kuchyňky je 11 kusů příslušenství – pánvička, hrnec, vařešky, kořenky, chňapka, … Rozměr 40×34 cm.

Více hraček pro děti najdete na stránkách www.famfarum.cz

Publikoval(a) (738) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat