Abeceda není věda

Abeceda není věda je série vzdělávacích knížeček určených pro děti od tří do sedmi let. Každá z těchto vázaných knížeček je věnována jednomu písmenku, číslici, tvaru nebo jinému tématu důležitému pro rozvoj dítěte.

 • Výukové básničky
 • Pracovní sešit
 • Samolepky


Prohlédnout knížku úvodní knížku:
[swf]https://www.predskolaci.cz/wp-content/uploads/2010/09/abeceda_book.swf, 490, 256[/swf]
Objednat kolekci knížek Abeceda není věda (DeAgostini).

3 názory na “Abeceda není věda”

 1. Katarina Majerova

  :-))) veľmi nás séria knižiek Abeceda není věda zaujala, oslovila a čítame po večeroch v češtine:-))) dokonca čítanie všetkých knižiek už opakujeme 3x:-))) chýbajú nám však niektoré do série, viete mi poradiť, kde si ich môžeme objednať? Potrebujeme dolepiť nálepky do duhovej mapy pokrokov:-))) ďakujeme:-)

 2. Musím vyjádřit svůj názor na kolekci “Abeceda není věda”. Nápad je opravdu výborný, zejména nalepování na “mapku pokroků” i pracovní listy, hezké obrázky. Na druhé straně jsou však “básničky”, které jsou mnohdy tak vyumělkované, aby se to trochu rýmovalo, což se ne vždy povede. Poslední díl, který jsem četla “K” je asi nejhorší (jiná autorka), tam už rýmy aby člověk hledal 🙁 Navíc cena se mi zdá příšerně přemrštěná – 89 kč za pár listů!!! Mohlo to být místo v pevné vazbě, formou sešitku, cena tak maximálně 30-40 kč. Kdo si pořídí celou kolekci, vyjde jej to skoro na 4000 kč, za což se už dá sehnat slušný soubor encyklopedií… Z mého pohledu kvalita ceně opravdu NEODPOVÍDÁ. 🙁

 3. Ivančinová Silvia

  Dobrý deň,
  kúpili sme si vašu knižku A jako Aligátorka a veľmi sa nám páči. Chcela by som sa Vás opýtať, či je kolekcia knižiek Abeceda není věda vydaná aj v slovenskom jazyku?
  Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

Leave a Reply

Přejít nahoru