2008 30.09

Dětem plní přání hezká knížka

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Dětem plní přání hezká knížka
Že je to však úkol nelehký! Najít dnes na trhu kvalitní a hezkou knížku, kterou si dítě zamiluje a má z ní užitek i po výchovné stránce, to je výkon nadlidský. Vybírat v té džungli knih vám může pomoci i šikovné internetové knihkupectví zaměřené hlavně na dětskou literaturu. Knihkupectví Svět dětské fantazie má ve své nabídce již nyní přes 1500 titulů a stále je co přidávat. Novinky renomovaných nakladatelství tady mají rezervovaná místa a často se hned po vydání již pracuje na vybraných recenzích.

Paní Jarmila Syptáková měla zhruba před rokem a půl báječný nápad. Jako vystudovaná knihovnice měla sen o svém vlastním internetovém knihkupectví. Zaměřila se na dětské čtenáře a pustila se do díla. Cesta to je nelehká a dlážděná mnoha trny, od technických problémů po prokousávání se tvrdou konkurencí. Úspěchy se však již dostavují, vždyť najít kvalitní knížky pro děti je kumšt. Tady to nejlepší z nejlepšího najdete pod jednou střechou.

Recenze knížek a nahlédnutí do zákulisí
Najdete tu totiž recenze dětských knih, často také s ukázkami textů, takže můžete posoudit, nakolik je která knížka pro vás to pravé. Líbí se vám? Pak si ji můžete ihned koupit. Paní knihovnice je tu příjemná a milá, rychlá a spolehlivá a také velmi ochotná. Pokud tu nenajdete tu svoji vysněnou knížku, nebude váhat a ráda vám ji sežene. Knihkupectví Svět dětské fantazie má nejrozsáhlejší nabídku dětských knih.

Ve volném čase si můžete přečíst nejen zmiňované recenze, ale také rozhovory se známými spisovateli, ilustrátory nebo nakladateli. Třeba se tu dozvíte něco o vzniku knížky, ať už se jedná o prvotní nápad a sepsání spisovatelem, nebo o cestu knížky od rukopisu až do tištěné podoby. Je velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku nakladatelství nebo pod pero takovým osobnostem jakými je třeba Barbara Nesvadbová, Ivona Březinová, Michal Černík, Daniela Fischerová. Není tu bulvár, nejsou tu skandály, je tu příjemné počtení s příjemnými lidmi.
Do zákulisí vás pozve nakladatelství Mladá Fronta, Fragment, Portál nebo Axióma.

Nejsou tu však jen knížky pro děti, ale také rozsáhlá nabídka CD a DVD pro děti, deskové stolní hry, omalovánky a knížky, které zaujmou maminky. Jak si poradit s výchovnými problémy, jak s těhotenstvím a vlastně tu nějaké knížky najde i dospívající mládež, od románků pro dívky až po fantasy téma.

Svět dětské fantazie je bezbřehý a zdá se, že bezbřehá bude brzy i nabídka tohoto obchodu. Všichni tu mají knížky rádi a každým dnem pracují na nových článcích a zajímavostech pro návštěvníky.
Přijďte a uvidíte
http://www.svetdetskefantazie.cz

Publikoval(a) (1 268) 
Štítky: , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat