2010 09.10

Dětské oblečení Wolf

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

WOLF & MANDA – Velkoobchod a maloobchod s dětským oblečením Wolf. Jsme velkoobchod a maloobchod s oblečením sídlící v Ústeckém kraji se skladem v Dolánkách nad Ohří. Obchodujeme přes e-shop www.wolf-manda.cz se širokým sortimentem kojeneckého, dětského, dámského a pánského oblečení značky Wolf a dalších.


Každý den má 10-20 druhů nového zboží. Pokud bududete naším zákazníkem, můžete se denně těšit na nové zboží, najdete v sekci NOVINKY. Máme zboží pro dámské oddělení, značky Novia, Evona, Wolf, Calvi, a další. Pokud máté příbuzné, známe s dětmi, spojte se snima a udělejte společnou objednávku, rozdělíte si náklady na poštovné. Ceny zboží, které zastupujeme jsou na našem e-shopu www.wolf-manda.cz LEVNĚJŠÍ o 20 – 40 % jak v kamených prodejnách. Pokud s námi budete spokojený, řekněte o nás svým přátelům. Jsme také na www.facebook.com/pages/Dolanky-Czech-Republic/WOLF-MANDA/131869476836332

Manda Vladimír, Velkoobchod a maloobchod s oblečením Wolf
Dolánky nad Ohří 153, 413 01 ROUDNICE N.L.
e-shop: www.wolf-manda.cz

Publikoval(a) (1 217) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat