2012 26.09

Hravá autoškola

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Předškolák Kubík tráví prázdniny u dědečka a společně si vymyslí užitečnou zábavu – zajdou si na procházku městem a přitom si povídají o dopravních předpisech. Zuzana Pospíšilová, oblíbená autorka dětských knížek, přispívá tímto nápaditým a hravým textem k dopravní výchově malých školáčků. Bohatě ilustrovaná kniha je plná příběhů, básniček, úkolů a kvízů, díky nimž si mohou děti ověřit znalosti pravidel silničního provozu a dopravních značek. (grada)

Z obsahu

Prázdniny u dědečka, Účastníci silničního provozu, Dopravní prostředky, Přechod pro chodce, Semafor, Kolo, Zásady pro cyklisty, Dopravní značky vodorovné a svislé, Křižovatka, Značky upravující přednost v jízdě, Výstražné značky, Zákazové značky a příkazové značky, Informativní značky, Prázdniny skončí, Pár úkolů na konec

Knihu můžete zakoupit zde.

Ediční řada – Hravá škola – Barevná edice pro děti od sedmi let představuje prostřednictvím krátkých příběhů, herních námětů, kvízů a ilustrovaných doplňovaček pestrý soubor dovedností, které by měl zvládnout každý šikovný předškoláček i malý školák – čtení, počítání, kreslení, vaření, slušné chování, pravidla silničního provozu atd. Knihy z řady Hravá škola jistě inspirují tvořivé rodiče a poslouží také pedagogům jako netradiční didaktický materiál.

http://www.grada.cz/edicni-rady/detska-literatura/hrava-skola/

Publikoval(a) (339) 
Štítky: , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat