2012 16.08

Mlsná Kavka naučí vaše děti zdravě mlsat

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Naše Mlsná kavka je mlsná a vybíravá, protože na rozdíl od Kavky obecné, nepožírá žádný hmyz, pavouky nebo plže. Zobe jen zrníčko, čerstvé těstíčko, ovoce a zeleninu. A miluje děti!

O víkendech Mlsná kavka pravidelně pořádá mlsné hody pro děti. Učí nejen vařit, ale pod vedením našeho skvělého holandského šéfkuchaře Filipa Kavky Smiggelse, se s dětmi ponoří do říše zcela nových chutí a vůní. Společně poznávají nové ingredience, míchají koření, pečou chléb nebo krájí kousky šťavnatého ovoce. Během celé expedice vaření se nepoužívají žádné chemické ingredience ani umělá barviva. Proto Mlsná kavka dovoluje, aby se všechno, co se povaří, upeče, vytvoří, ihned snědlo!

Akce je vhodná pro mámy, táty a děti od 2 do 10 let, vstupné 200Kč/dítě, rezervace je nutná. Termíny konání sledujete na našich stránkách, www.mlsnakavka.cz.

O Mlsné Kavce

Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Vznikla na základě společného projektu Green Doors o.s. a Filipa Kavky Smiggelse, jež má za cíl podpořit integraci lidí s duševním onemocněním do běžného života.

Veškeré pokrmy jsou připravené z čerstvých potravin a ingrediencí, bez polotovarů a bez chemických přísad. Dbáme na to, aby naše strava byla pestrá a vyvážená, ale také chutná a dostatečně sytá.  Každou neděli připravujeme bohatý vegetariánský brunch, vhodný i pro rodiny s malými dětmi. V našem menu najdete i zdravá dětská jídla.

Restaurace má wifi připojení zdarma a velmi dobře řešený dětský koutek.
Rezervace na tel. 777 913 054

Publikoval(a) (309) 
2 komentářů k “Mlsná Kavka naučí vaše děti zdravě mlsat

  1. Anna

    také mám tuto restauraci ráda, chodím do ní pravidelně na obědy. Když jsem nedávno jsem zjistila, že pořádájí i kurzy vaření pro děti, rozhodla jsem se to zkusit a musím říct, že jsem byla velmi příjemně převapená. Můj 4 letý syn Toník se náramně bavil a navíc se všem společně podařilo uvařit moc dobré jídlo 🙂 Od návštěvy v kavce se mi Toník navíc pořád motá v kuchyni. Určitě doporučuji jako zajímavou aktivitu pro Vás a Vaše dítě.

  2. Petra B

    Výborný kurz! Pro děti to byl obrovský zážitek – vařit s opravdickým šéfkuchařem a v opravdické restauraci. Kuchař byl velmi příjemný, všem se věnoval a je vidět, že ho práce s dětmi baví. Navíc bylo připravené jídlo velmi dobré! Určitě se sem budeme rádi vracet.

Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat