2010 17.05

Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Glue Dots přichází s novinkou, která je jako šitá na míru všem šikovným tvořilkám… Zlaté české ručičky, které se nespokojí s nabídkou hotových ozdob a většinu rozličných ozdůbek a detailů na svých stránkách a přáníčkách si vyrábí samy, nyní mají dalšího pomocníka pro svůj kreativní rozlet.

Řeč je o samolepícím oboustranném archu. Z aršíku je možné vystřihnout či pomocí raznice vyrazit jakýkoliv tvar, písmeno, celý nadpis apod. a pomocí různých sypkých materiálů jej dotvořit přesně tak, jak si představujeme. Můžeme použít třpytky, drobné korálky, kamínky, písek, slámu… možnosti jsou takřka neomezené. Kolikrát vás už napadlo, že na albu z dovolené u moře by byl hezký nadpis z písku?

Práce s takovým archem je velmi jednoduchá. Požadovaný tvar vyrazíme nebo vystřihneme, sejmeme folii z jedné strany, touto stranou přilepíme kam potřebujeme a sejmeme fólii iz druhé strany. Nyní zasypeme tvar třpytkami, pískem apod. a zbytek sklepeme. Tam, kde jsme nalepili náš tvar, zůstane posypáno.

Jedná se o tzv. suché lepení, nikde nám nic nekape, neteče, třpytky jsou přesně tam, kde potřebujeme a tímto způsobem můžeme ozdobit i ty nejjemnější vyražené tvary. Vyzkoušejte, uvidíte, že vás nadchne, jak je to snadné a efektní …
V nabídce E-shopu Svět vzpomínek nyní najdete samolepící aršíky i třpytky v různých barvách.
Aršíky: lepidla.svetvzpominek.cz/1961/oboustranne-samolepici-archy-gd-590.html
Třpytky: lepidla.svetvzpominek.cz/1956/scrapbook-zlate-trpytky-gd.html
Věra Baumgartnerová

Publikoval(a) (2 552) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat