2011 26.01

Školička nabídne volnočasové aktivity

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

AHOL školička nabídne dětem i rodičům pestrou paletu volnočasových aktivit

V hudebníky, malíře či tanečnice se budou moci od počátku února proměnit děti v Ostravě Vítkovicích. AHOL Střední odborná škola, která sídlí na náměstí Jiřího z Poděbrad, nabídne novou vzdělávací službu s názvem AHOL školička, jejíž součástí bude pestrá nabídka odpoledních i dopoledních kroužků pro děti všech věkových kategorií a několik aktivit vhodných také pro rodiče. Zápisy do kurzů právě probíhají.Kroužky, které AHOL Střední odborná škola v únoru zahájí, nesou název Paletka (výtvarný kroužek), Notička (hudební kroužek) a Cvička (pohybové aktivity), která bude vhodná i pro dospělé. „Paletka je vhodná pro děti od jednoho roku až po předškolní věk. Pod dohledem zkušené lektorky se děti seznámí s různými výtvarnými technikami a materiály, rozvinou svou fantazii a kreativitu,“ popisuje ředitelka AHOL Střední odborné školy Ing. Radmila Sosnová.

Do kurzu „Notička“ se mohou hlásit děti od jednoho roku. Cílem kroužku bude seznámení účastníků s různými nástroji, rozvinutí hudebního cítění, získání vztahu ke zpěvu a hudbě vůbec. Děti se naučí různé hry, tanečky, písničky a říkadla v českém i anglickém jazyce.

Kroužek „Cvička“ mohou navštěvovat děti (od jednoho roku do sedmi let) i dospělí. „Cvičení výrazně přispěje ke kondiční a baletní průpravě dětí, které zde rovněž získají základy společenských a moderních tanců, základy aerobicu a strečinku,“ přibližuje ředitelka Radmila Sosnová s tím, že kurz povede vícemistrině v latinskoamerických tancích Lucie Skopalíková, která se taneční výchově dětí věnuje již několik let. Ve „Cvičce pro dospělé“ si pak mohou maminky, ale i tatínci, zacvičit zumbu (hlídání dětí bude zajištěno v současně probíhajícím kroužku pro děti).

„Naším cílem jsou šťastné a spokojené děti, které rozvíjí svou osobnost pohybovými aktivitami, hrou a prožitkovými činnostmi. Ve vzdělávání upřednostňujeme samostatné myšlení, učíme děti naslouchat, vyjadřovat vlastní názory, ale také nést důsledky svého rozhodnutí,“ popisuje priority vzdělávacích aktivit ředitelka AHOL Střední odborné školy Ing. Radmila Sosnová a dodává, že dlouholetá existence školy opírající se okvalitní vyučující, kteří budou v nabízených kurzech vyučovat, jsou zárukou vysoké odbornosti.

Bližší informace o časovém rozvrhu jednotlivých kroužků
a cenách kurzů naleznou zájemci na www.aholsos.cz
Bc. Radka Baková, AHOL Střední odborná škola

Publikoval(a) (328) 
Štítky: , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat