2015 04.07

Soutěž o panenku miminko a model auta VW Brouk

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Hrát si s panenkami dokáží malé slečny velmi dlouho a nikdy se při hře „na maminku“ nenudí. Na výherce naší soutěže čeká senzační panenka miminko v dárkovém balení, které obsahuje základní vybavení potřebné k péči o kojence. Roztomilou panenku mohou děvčátka oblékat, krmit, přebalovat nebo si vyjít s kočárkem na procházku. A jako dospělé maminky mohou svoje miminko vykoupat a uložit do postýlky. Během zábavné hry se děvčata naučí nenásilnou formou starat o děťátko, které na první pohled vypadá jako živé.Pro holčičky panenka, pro kluky autíčko

Během celého roku je spousta příležitostí, kdy rodiče i prarodiče vybírají dárky pro děti. Věnovat pěknou hračku však dětem můžeme i jen tak pro radost. Každého správného kluka vždycky potěší šikovné autíčko, které je také možné vyhrát v této soutěži.

Kovový model auta na zpětný nátah je parádní napodobeninou lidového vozu Volkswagen Beatle – Brouk. Stačí ho jen natáhnout a pak sledovat, jak dlouhou trasu dokáže po rovném povrchu podlahy nebo hladkém koberci ujet. Model auta VW Brouk má kovovou karoserii s plastovými prvky a vyniká precizním zpracováním do jemných detailů. Ideálně doplní mini garáž nebo vozový park vašeho malého motoristy.

Soutěžní otázka:

Klikněte zde a odpovězte na soutěžní otázku
Správnou odpověď najdete na webu Obchod s dárky.

Trvání soutěže: do 15.07.2015
Vylosováni budou 2 výherci.
Jeden výherce získá panenku a druhý výherce bude odměněn autem.

Publikoval(a) (351) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat