Vyhrajte Multi-tabs®, pojistku zdraví pro děti!

Mají vaše děti vše potřebné pro správný růst a vývoj?
Vyhrajte Multi-tabs®, pojistku zdraví pro Vaše děti!

Říká se, že podle potomků si nejlépe uvědomíte svůj věk. Děti nám totiž rostou doslova před očima. Jako jejich rodiče si jistě děláte starosti, zdali mají pro svůj růst a vývoj všechny potřebné živiny, ke kterým jistě patří i minerální látky a vitamíny. Jejich příjem je totiž zcela závislý složení a kvalitě stravy, lidský organismus si je není schopen sám vytvořit.

Pojistkou starostlivých rodičů je značka Multi-tabs®. Ta se zaměřuje především na děti a jejich správný a zdravý vývoj. Složení přípravků Multi-tabs® respektuje nejmodernější výzkumy v oblasti výživy dětí. Rodiče tak mohou být klidní, že jejich děti netrpí nedostatkem všech potřebných vitamínů a minerálů ve stravě. Multi-tabs® navíc ve svých přípravcích garantuje absenci konzervačních látek a barviv. Tablety Multi-tabs® neobsahují ani laktózu či lepek a mohou být proto podávány i dětem alergickým na tyto látky.

Přehled přípravků značky Multi-tabs®, která zahrnuje výrobky určené už nejmenším dětem těsně po narození až po dospělost, najdete na www.multi-tabs.cz. Zakoupit je můžete ve vybraných lékárnách a na www.lekarna.cz

Náš tip: Pomozte svému školákovi

O prospěšnosti rybího tuku přesvědčovaly své ratolesti již naše babičky a prababičky. V rybím tuku jsou totiž obsaženy důležité mastné kyseliny, které jsou přirozeně obsažené v mozku. Tyto kyseliny jsou, zejména u malých dětí, zásadní pro vývoj centrální nervové soustavy a mozku. Nenasycené mastné kyseliny podporují rozvoj paměti, koncentraci a schopnost učení. Jistotu příjmu dostatečného množství mastných kyselin zajistí Multi-tabs® OMEGA 3 KID, který nejen že “nevoní” a nechutná po rybách, ale naopak vyniká lahodnou chutí a vůní černého rybízu. Přípravek dále obsahuje vitaminy C a E, které pomáhají posílit imunitní systém dítěte. Každé měsíční balení nyní zakoupíte s dárkem – barevnou kalkulačkou, která se bude školákům hodit třeba při kontrole domácích úkolů z matematiky nebo při řešení zapeklitějších a složitějších úloh.

Náš tip: Pojistěte zdravý růst dítěte, podpořte imunitní systém

Starším dětem od 1 roku jsou určeny Multi-tabs® pro děti od 1 do 10 let a Multi-tabs® IMMUNO Kid. Prvně jmenovaný přípravek dodá organismu 12 vitaminů a 7 minerálů a stopových prvků pro podporu růstu a psychickou a fyzickou pohodu. Vitaminy a minerály a navíc i probiotika LGG® obsahuje Multi-tabs® IMMUNO Kid. Probiotické bakterie LGG® pozitivně ovlivňují imunitní systém, zlepšují trávení, působí proti průjmům, pozitivně ovlivňují alergie či ekzémy a pomáhají organismu lépe vstřebávat vitaminy a minerály obsažené v přípravku. Oba tyto výrobky jsou v prodeji s dárkem: K tříměsíčnímu balení Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let získáte šestibarevnou voskovku s vyměnitelnými hroty, každé měsíční balení Multi-tabs® IMMUNO Kid je doplněno praktickou reflexní klíčenkou, kterou lze použít i jako přívěsek. Když si ji děti připevní na krk nebo školní batůžek, budou pro motoristy nepřehlédnutelné, což je důležité právě v podmračených podzimních a zimních dnech.


Více na www.multi-tabs.cz

Otázky:

  1. Multi-tabs® IMMUNO Kid neobsahuje cukr. Díky které látce, obsažené přirozeně i např. v ovoci, přesto chutná sladce a chrání zároveň citlivé dětské zoubky? Jde o …
  2. Tablety Multi-tabs® 1 – 10 let mají vynikající ovocnou příchuť. Jakou?
  3. Multi-tabs® Omega 3 Kid obsahuje kromě omega 3 nenasycených mastných kyselin také vitamin C. Jaké množství je obsaženo v denní dávce (tj. 2 tobolkách)?

Formulář pro odpovědi:


Nápověda na www.multi-tabs.cz
Soutěžit můžete do 30.11.2011.

Ceny pro 10 výherců

  • 5x Velký balíček (MT 1–10 tříměsíční balení s voskovkou, MT Omega 3 Kid s kalkulačkou, MT Classic tříměsíční balení se zubní pastou, MT IMMUNO s přívěskem)
  • 5x Malý balíček (MT 1–10 s voskovkou, MT Omega 3 Kid s kalkulačkou)

Leave a Reply

Přejít nahoru