2012 26.06

Dřevěný koník pro malé malíře

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Kupte o prázdninách BALAKRYL, dostanete dárek -dřevěného koníka pro svého malého malíře!

Pokud se chystáte natírat plot, pergolu nebo třeba zahradní nábytek, naplánujte to na prázdniny. Během volných letních dní vám totiž jistě rády pomohou i děti a ještě pro ně získáte dárek. BALAKRYL, značka nejprodávanějších vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice, nabízí dárek pro každého malého malíře v podobě dřevěného houpacího koníka. Díky ekologické receptuře barev BALAKRYL si jej mohou děti natřít samy podle svého vkusu a pak si jej vystavit třeba na lednici, kde bude snadno držet díky magnetu na zadní straně. Vzhledem k novince, tónování univerzální krycí barvy BALAKRYL UNI, je na výběr až 20 tisíc různých odstínů. Děti se navíc se svým koníkem mohou zapojit do soutěže a získat originální dřevěné hodiny do pokojíčku! Dřevěný koník doplní o prázdninách každý nákup barev BALAKRYL v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz).

Koník je vyroben z přírodního smrkového dřeva bez povrchové úpravy a je tak připravený pro kreativní vyžití vašich ratolestí. Barevná paleta možností pro koníka i váš plot nebo pergolu je téměř nekonečná. Univerzální barvy BALAKRYL UNI v lesklém i matném provedení jsou nově tónovatelné až do 20 tisíc barevných odstínů, 1950 nejatraktivnějších z nich BALAKRYL zařadil do svého vzorníku. Tyto odstíny doplňují nabídku již z výroby namíchaných barevných variant BALAKRYL UNI. Jen ze vzorníků si tedy můžete vybrat asi 2 tisíce různých odstínů! Kromě krycí barvy bude koníkovi slušet i některý z atraktivních odstínů lazurovacích laků nebo jej děti mohou nabarvit třeba obyčejnými temperovými barvami či polepit, a poté přelakovat některým z laků BALAKRYL. Nápadům se zkrátka meze nekladou. Každý koníček má na zadní straně magnet, takže se může nejen houpat na poličce v dětském pokoji, ale také ozdobit lednici nebo na ní podržet třeba dětský výkres.

SOUTĚŽ – každý koník vyhrává!

Se svým koníkem se děti mohou zapojit i do soutěže a získat do pokojíčku originální dřevěné hodiny! Stačí koníka namalovat podle své fantazie, vyfotit a fotografii svého díla s kontaktem poslat e-mailem na adresu: balakryl@ppg.com. Každý soutěžící, který se do soutěže zapojí, dostane malý dárek. Pět nejzajímavějších fotografií koníků BALAKRYL odmění hlavní výhrou – originálními dřevěnými hodinami. Všechny zaslané fotografie koníků budou uveřejněny v galerii fotografií na stránce www.ppg.com a navíc také na www.balakryl.cz. Soutěž probíhá o prázdninách, tedy v termínu od 1. 7. 2012 do 31. 8. 2012. Podrobná pravidla soutěže najdete na www.ppg.com.

Ekologický aspekt značky

S barvami BALAKRYL mohou bez obav rodičů natírat i děti. BALAKRYL totiž myslí na životní prostředí i zdraví svých zákazníků. Pod touto značkou proto najdete výhradně ekologické, vodou ředitelné barvy s minimálním obsahem těkavých látek. Materiály BALAKRYL neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Značka je vlastníkem certifikátů na povrchovou úpravu hraček, pro kontakt s potravinami i známky o ekologické šetrnosti. Například fakt, že univerzální krycí barva BALAKRYL UNI splňuje normy ČSN EN 71 Bezpečnost hraček a ES 135/2004 o ochraně veřejného zdraví a hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy, potvrzuje, že ve vodním výluhu barvy nejsou těžké kovy ani aromatizované uhlovodíky. BALAKRYL je nejoblíbenější alternativou syntetických nátěrových hmot, což dokazuje i to, že je vedoucí značkou ve své kategorii.

Koníka ke každému nákupu barev BALAKRYL získáte výhradně v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz). Více informací o výrobcích BALAKRYL najdete na www.balakryl.cz.

Značka Balakryl

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla americké společnosti PPG.

Přečtěte si také:

  • Jedna, dva,tři, čtyři, pětJedna, dva,tři, čtyři, pět jedna-dva-tri-ctyri-pet https://www.predskolaci.cz/wp-content/uploads/2008/09/jedna-dva-tri-ctyri-pet.mp3
  • O PopelceO Popelce Byla jednou jedna dívka milá, měla dvě sestry nevlastní a zlou macechu taky. Tiše! Zlá macecha právě spí. Dívka celičký den dřela, vařila, prala, uklízela. Umazaná od […]
  • Přáníčko s kaktusemPřáníčko s kaktusem
  • FlaškaFlaška VĚK: 7 až (neomezeně) POMŮCKY: prázdná pet láhev POČET HRÁČŮ:  nejméně: 4, nejvíce: neomezeně PRAVIDLA HRY:  hráči si sednou tak, aby vytvořili kruh-čelem dovnitř doprostřed […]
  • BouřkaBouřka Hřímej, hřímej, bouřko, zavřeme si ouško! Dřímej, dřímej, dřímači, peřina tě netlačí!

Publikoval(a) (422) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat