2012 26.06

Dřevěný koník pro malé malíře

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Kupte o prázdninách BALAKRYL, dostanete dárek -dřevěného koníka pro svého malého malíře!

Pokud se chystáte natírat plot, pergolu nebo třeba zahradní nábytek, naplánujte to na prázdniny. Během volných letních dní vám totiž jistě rády pomohou i děti a ještě pro ně získáte dárek. BALAKRYL, značka nejprodávanějších vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice, nabízí dárek pro každého malého malíře v podobě dřevěného houpacího koníka. Díky ekologické receptuře barev BALAKRYL si jej mohou děti natřít samy podle svého vkusu a pak si jej vystavit třeba na lednici, kde bude snadno držet díky magnetu na zadní straně. Vzhledem k novince, tónování univerzální krycí barvy BALAKRYL UNI, je na výběr až 20 tisíc různých odstínů. Děti se navíc se svým koníkem mohou zapojit do soutěže a získat originální dřevěné hodiny do pokojíčku! Dřevěný koník doplní o prázdninách každý nákup barev BALAKRYL v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz).

Koník je vyroben z přírodního smrkového dřeva bez povrchové úpravy a je tak připravený pro kreativní vyžití vašich ratolestí. Barevná paleta možností pro koníka i váš plot nebo pergolu je téměř nekonečná. Univerzální barvy BALAKRYL UNI v lesklém i matném provedení jsou nově tónovatelné až do 20 tisíc barevných odstínů, 1950 nejatraktivnějších z nich BALAKRYL zařadil do svého vzorníku. Tyto odstíny doplňují nabídku již z výroby namíchaných barevných variant BALAKRYL UNI. Jen ze vzorníků si tedy můžete vybrat asi 2 tisíce různých odstínů! Kromě krycí barvy bude koníkovi slušet i některý z atraktivních odstínů lazurovacích laků nebo jej děti mohou nabarvit třeba obyčejnými temperovými barvami či polepit, a poté přelakovat některým z laků BALAKRYL. Nápadům se zkrátka meze nekladou. Každý koníček má na zadní straně magnet, takže se může nejen houpat na poličce v dětském pokoji, ale také ozdobit lednici nebo na ní podržet třeba dětský výkres.

SOUTĚŽ – každý koník vyhrává!

Se svým koníkem se děti mohou zapojit i do soutěže a získat do pokojíčku originální dřevěné hodiny! Stačí koníka namalovat podle své fantazie, vyfotit a fotografii svého díla s kontaktem poslat e-mailem na adresu: balakryl@ppg.com. Každý soutěžící, který se do soutěže zapojí, dostane malý dárek. Pět nejzajímavějších fotografií koníků BALAKRYL odmění hlavní výhrou – originálními dřevěnými hodinami. Všechny zaslané fotografie koníků budou uveřejněny v galerii fotografií na stránce www.ppg.com a navíc také na www.balakryl.cz. Soutěž probíhá o prázdninách, tedy v termínu od 1. 7. 2012 do 31. 8. 2012. Podrobná pravidla soutěže najdete na www.ppg.com.

Ekologický aspekt značky

S barvami BALAKRYL mohou bez obav rodičů natírat i děti. BALAKRYL totiž myslí na životní prostředí i zdraví svých zákazníků. Pod touto značkou proto najdete výhradně ekologické, vodou ředitelné barvy s minimálním obsahem těkavých látek. Materiály BALAKRYL neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky. Značka je vlastníkem certifikátů na povrchovou úpravu hraček, pro kontakt s potravinami i známky o ekologické šetrnosti. Například fakt, že univerzální krycí barva BALAKRYL UNI splňuje normy ČSN EN 71 Bezpečnost hraček a ES 135/2004 o ochraně veřejného zdraví a hygienických požadavcích na výrobky určené pro styk s potravinami a pokrmy, potvrzuje, že ve vodním výluhu barvy nejsou těžké kovy ani aromatizované uhlovodíky. BALAKRYL je nejoblíbenější alternativou syntetických nátěrových hmot, což dokazuje i to, že je vedoucí značkou ve své kategorii.

Koníka ke každému nákupu barev BALAKRYL získáte výhradně v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz). Více informací o výrobcích BALAKRYL najdete na www.balakryl.cz.

Značka Balakryl

Dnes již legendární značka nátěrových hmot Balakryl se zrodila v polovině 80. let min. století. Na konci roku 1985 byla zastavena výroba rozpouštědlových barev a výrobní program se zaměřil na ekologické disperzní nátěrové hmoty. Jejich raketový vzestup se datuje rokem 1987, kdy byla představena nová barva – Balakryl V 2045, která si brzy získala početnou obec zákazníků. Od 6. dubna 2009 patří značka Balakryl pod křídla americké společnosti PPG.

Přečtěte si také:

  • Říkanky A-Ž : RŘíkanky A-Ž : R V rybníce jsou ryby, raci, nad rákosím rejdí racci. Radek trhá rajčata, podaruje děvčata. Richard krade rudé růže, poranit se o trn může. Tvrdý rohlík hryzal rejsek, rejska […]
  • Mravenčí polepšovna – Ant BullyMravenčí polepšovna – Ant Bully Ant Bully (2006) Žil byl jednou jeden chlapec, který nebyl nijak moc hodný, ovšem nebyl ani jako ostatní chlapci z okolí. Jeho život se ubíral nudně dál a mohlo by se zdát, že tenhle […]
  • Co to byl zelený den?Co to byl zelený den? Na školní zahradě nám pokáceli starý, vzrostlý strom, protože byl nemocný. Neradi jsme se s ním loučili a tak jsme místo tohoto stromu zasadili opodál stromek nový. Děti pro něj vymyslely […]
  • PudlicePudlice Ve staré ulici potkal jsem pudlici. Štěkala písničku po svou psí paničku.
  • Když se dva hádají, třetí má užitekKdyž se dva hádají, třetí má užitek Na kraji lesa žili dva kozlíci. Oba kozlíci měli krásné zahrádky, ale pořád se hádali, čí zahrádka je hezčí. První kozlík řekl: „Ta má zahrádka je ze všech nejkrásnější, protože […]

Publikoval(a) (431) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat