2011 03.09

Goodyear – Bezpečná školka

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Zapojte se do projektu Goodyear – Bezpečná školka

I po prázdninách bude pokračovat úspěšný projekt „Goodyear – Bezpečná školka“ zaměřený na zvýšení bezpečnosti dětí z mateřských škol v rámci silničního provozu. Do projektu se v minulých ročnících zapojilo již více než 2 000 mateřských školek z regionu Česká republika, Maďarsko a Slovensko. V letošním roce bude projekt zahájen také ve Slovinsku a Chorvatsku.

Společnost Goodyear Dunlop Czech Tires je díky nejnovějším inovacím technologií a materiálů proslulá svým zodpovědným přístupem k bezpečnosti řidičů a již v roce 2008 se rozhodla jít v podpoře bezpečnosti ještě dál a zaměřit se na nejmenší, avšak nejohroženější účastníky silničního provozu, děti z mateřských škol. Letos v květnu byl zahájen už čtvrtý ročník tohoto projektu, v rámci něhož každoročně obdrží registrované školky sadu reflexních vest pro děti a dospělé.

Registrace probíhá prostřednictvím webových stránek www.bezpecnaskolka.cz, kde mohou školky nalézt informace o aktuálním dění, soutěžích a dalších tipech. Rodiče se zde dozvědí například jak bezpečně cestovat s dětmi a děti mohou navštívit databázi online her, omalovánek a kvízů. Letos je pro nově zaregistrované mateřské školky přichystán balíček obsahující 20 reflexních vest pro děti a 2 pro dospělé, DVD s pohádkou o Kouzelné vestě, plakát a samolepku. Počet reflexních vest je omezený a proto doporučujeme rychlé přihlášení do projektu.

Publikoval(a) (606) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat