2009 26.11

Interaktivní tabule SMART Board

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

schema2Interaktivní tabule SMART Board je velká odolná zobrazovací plocha reagující na dotyk, propojená s počítačem vybaveným příslušným softwarem. Obraz z počítače je pomocí datového projektoru přenášen na tabuli a vy můžete jednoduše pouhým dotykem na povrchu tabule ovládat počítačové aplikace a psát poznámky či kreslit. Psát a kreslit můžete buď přímo prstem, nebo popisovačem.

Trendy v interaktivních tabulích

  • Širokoúhlý formát 16:10 (model SMART Board 685)
  • Integrované řešení SMART Board + ozvučení + projektor (modely řady SMART Board 600i)

Spolu s interaktivní tabulí SMART Board získáte i software SMART Notebook, který vám umožní plně využít všech možností interaktivní výuky nebo prezentace. S tímto SW si také můžete velice snadno přichystat program prezentace nebo výuky v kanceláři, kabinetu či doma, při prezentaci, vyučování promítáte připravenou obsah na interaktivní tabuli a pracujete s ním. Velkou výhodou je, že vzhled uživatelského rozhraní grafickým pojetím připomíná důvěrně známé aplikace a především že SMART Notebook „mluví“ česky! Pracovat s tímto softwarem a SMART Boardem se tak rychle a snadno naučí všichni a oblíbí si tuto chytrou pomůcku.

Publikoval(a) (4 144) 
Štítky: , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat