2012 01.10

Maminet – Váš svět na jednom místě

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

S příchodem školního věku nastává první velká změna v životě našich potomků. Stejně tak maminkám končí mateřská dovolená. Jde o dobu plnou nejistoty a velkých otazníků, kterou ale nemusíte zvládat sama. Navštivte komunitní server www.maminet.cz a sdílejte své zkušenosti s matkami z celé republiky.

Co je Maminet?

Webové stránky Maminet sdružují všechny milující matky, jejichž největším koníčkem je vlastní rodina. Své zkušenosti zde můžete sdílet se stovkami dalších maminek. K dispozici je Vám diskusní fórum (klasická diskuze na dané téma) a blogy (zde matky vkládají články popisující jejich životní zkušenosti – každý má možnost vložit článek).

Peníze Vám ušetří bazar Maminet. Děti rostou jako z vody, rychle se vyvíjí a kupovat jim stále vybavení, které za pár měsíců odloží, je finančně velmi náročné. V bazaru nakoupíte spoustu užitečných věcí, které stále vypadají jako nové – oblečení, hračky, knihy, sportovní potřeby…

Z dalších funkcí zaujme rubrika, která slouží k vyměňování receptů. Děti ve vývoji potřebují rozmanitou stravu a hledat neustále inspiraci jen ve své hlavě je téměř nemožné, využijte proto hlav ostatních maminek!

Navazujte nová přátelství

Nové kamarádky můžete jednoduše vyhledat v sekci Lidé, která funguje jako malá sociální síť. Jednoduše zadáte parametry vyhledávání (bydliště, věk dítěte…) a máte možnost navazovat přátelství, která roky vydrží Vám i Vašim potomkům. Stejně tak je možné do databáze zaslat své údaje. Všechna data jsou samozřejmě zveřejněna pouze Vaším souhlasem a nejsou nijak zneužívána.

Svěřte se ostatním

Těhotenství, výchova dětí a vůbec manželství jsou pro ženu velmi náročné role, je skvělé se občas vypovídat. Pro tyto účely Vám Maminek nabízí své rubriky Články a Děti a rodina. Jednoduše se tak můžete svěřit ostatním jak se svými trápeními (lze i anonymně), tak samozřejmě s těmi šťastnými chvilkami. Přečíst si zde můžete o těhotenství týden po týdnu, o výživě, zdraví nebo o významu znamení zvěrokruhu či čínských znameních.

Navštivte maminek a zapojte se do komunity

Připadáte si na všechno sama? Navštivte www.maminet.cz a staňte se členkou jedné z nejrozsáhlejších komunit sdružujících české maminky. Vždy zde bude někdo, kdo Vám dokáže poradit nebo pomoci s Vaším problémem.

Publikoval(a) (122) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat