2009 03.07

Nakladatelství Dr. Josef Raabe

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

raabe-logoNakladatelství Dr. Josef Raabe s. r. o., působí na českém knižním trhu od roku 1996. Své aktivity zaměřuje na školství, veřejnou správu, zdravotnictví.

Publikace již jedenáctým rokem napomáhají ve snadnější orientaci v nepřeberném množství odborných informací. Knihy jsou vytvářeny jako rádce, s jejichž spolehlivou pomocí a minimem vynaloženého času je možno dosáhnout lepších výsledků práce a naleznout požadovaná řešení. Ve školství např. tyto rádce představují metodicky pojaté přípravy do hodin pro pedagogy.

Při tvorbě publikací se Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., řídí potřebami a požadavky zákazníků. Efektivní je spolupráce s vynikajícími autory a editory, kteří jsou garanty odborné kvality a zároveň praktičnosti nabízených příruček. Díky zkušeným vedoucím projektů, jejich inovativním nápadům a zájmu o zákazníka zajišťuje řešení problémů zákazníků v každodenní práci. Tomu napomáhá i zákaznické oddělení, které je vždy připraveno poskytnout zákazníkům ten nejlepší servis.

Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., se zaměřuje na vydávání publikací ve formě pořadače s kroužkovou vazbou, což umožňuje velice rychle reagovat na jakékoli změny a novinky v daném oboru.

ŠKOLSTVÍ

Odborné publikace, které vydává Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., v oblasti školství, slouží pedagogickým pracovníkům MŠ, ZŠ, SŠ a VOŠ jako další vzdělávací literatura.

Knihy jsou určeny ředitelkám a učitelkám MŠ, ředitelům ZŠ, SŠ, VOŠ, učitelům ZŠ, SŠ, výchovným poradcům ZŠ, metodikům prevence a koordinátorům RVP. Potřebné informace pro předškolní, základní či střední vzdělávání v publikacích najdou i školní psychologové, psychologové z pedagogicko-psychologických poraden, pracovníci IPS ÚP, pracovníci pedagogických center, speciálně pedagogických center a také pracovníci obecních a krajských úřadů.

V oblasti školství Nakladatelství Dr. Josef Raabe s.r.o., spolupracuje s významnými institucemi, jako jsou: MŠMT, ČŠI, Národní ústav odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Ústav profesního rozvoje pracovníků ve školství, Společnost pro předškolní výchovu, Moravský svaz pro předškolní výchovu, Asociace předškolní výchovy, Pedagogické centrum v Praze a Plzni, Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 8 a další.

Více informací o jednotlivých publikacích naleznete na www.raabe.cz

Přečtěte si také:

  • O sluníčkuO sluníčku Byl horký letní den. Sluníčko na obloze svítilo a hřálo. Své horké paprsky vysílalo dolů na zem, na stromy, květiny, zahrady, louky, pole, lesy, rybníky, řeky, moře a jezera. Dívalo se […]
  • ŠkolkaŠkolka Začal dneska v kalendáři ještě letní měsíc září. Děti malé, i ty větší, na dnešek se hodně těší. Vesele jdou do školky, chystejte jim pastelky! Zábava je tuze velká, říká paní […]
  • HvězdaHvězda Na obloze hvězda sedí, (sedíme v dřepu) na zem dolů dlouho hledí, (dřep + houpeme se) kouká dolů na lidi, (dřep + ruce u očí – dalekohled) moc toho však nevidí. (dřep + ruce i […]
  • Z předškoláka školákemZ předškoláka školákem   Máte pochybnosti o tom, zda je vaše dítě dostatečně zralé na vstup do školy? Praktická příručka představuje rodičům a pedagogům kritéria pro úspěšný vstup dítěte do školy, nabízí […]
  • KruhKruh Všichni, když si ruce dáme, velké kolo uděláme, a pak když už ho umíme, společně se zatočíme. Společná hra s dětmi. Chytneme se za ruce, uděláme kruh a zatočíme se. Možno využít […]

Publikoval(a) (583) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat