2009 12.01

Objevte Fler.cz, online tržiště s nápady a vtipem

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

… a zamilujte se do originálů

Od února 2008 běží na adrese www.fler.cz zajímavý projekt. Portál Fler.cz poskytuje prostor talentovaným tvůrcům, designérům, umělcům a ti zde nabízejí svůj talent a fantazii zhmotněné do originálních výrobků. I na českém internetu tak vzniklo virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením nebo třeba doplňky do bytu. Momentálně jich je na Fleru více než 60 tisíc.

V rámci České republiky je Fler.cz ojedinělým projektem s velkým potenciálem k růstu. Již nyní jsou zobrazovány v průměru čtyři předměty za vteřinu a každé 4 minuty si jeden výrobek z Fleru najde nového majitele. V čem spočívá kouzlo projektu, který během necelého roku své existence dokázal přesvědčit čtyři tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svoje zboží, a desítky tisíc návštěvníků k tomu, aby se sem pravidelně vraceli a na serveru průměrně trávili bezmála dvacet minut při jedné návštěvě?

„Velkou roli v úspěchu portálu hraje to, že si lidé o Fleru mezi sebou navzájem říkají a doporučují si ho. Fler už se stal hlavním hrdinou na mnoha internetových diskuzních fórech a blozích a osobní doporučení je samozřejmě nenahraditelné,” popisuje Jiří Kubeš, tvůrce Fleru. Jenže svým známým nedoporučujeme něco jen tak, musí to být podloženo konkrétními důvody. Které to jsou v případě Fleru?

Základním kamenem jsou samozřejmě tvůrci, kteří na Fler.cz nabízejí své výrobky. Na portálu jich v současné době obchoduje bezmála čtyři tisíce a od února se zde vyprofilovalo mnoho opravdových talentů a hvězd. „Když chcete mít jistotu, že nepotkáte jinou ženu ve stejném šperku či doplňku, na Fleru se vždy trefíte,” zdůrazňuje hlavní devizu „Fler-zboží” Jiří Kubeš. „Navíc – kolik máte doma výrobků, s jejichž tvůrcem jste se mohli seznámit a popovídat? Znalost tvůrce vdechuje výrobkům duši, dává jejich užívání úplně jiný rozměr, který se značkovými produkty vyráběnými v Číně poznáte jen těžko. Na Fleru víte, od koho nakupujete, a to díky profilům tvůrců, jejich blogům, jejich vystupování v diskuzních fórech nebo třeba vnitřní poště, kterou můžete kohokoliv z nich během pár vteřin kontaktovat.”

Fler pro děti http://www.fler.cz/zbozi?cid=28

  

Publikoval(a) (3 371) 
Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat