2011 01.11

Pro velká dobrodružství malých nohou

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Americká značka MERRELL nezapomíná ani na nejmladší outdoorové nadšence. Vyznává filosofii, že pohyb v přírodě přináší radost a pocit svobody všem bez rozdílu věku. Respektuje specifika dětských nožek a k přípravě dětských modelů přistupuje maximálně zodpovědně. Výsledkem jsou boty MERRELL, které dětem umožňují prožít si bez omezení svá vlastní dobrodružství. Kvalitní materiály, nápaditý design a technologické vychytávky ocení děti (i jejich rodiče) nejen na výletech ale i při běžné cestě do školy. Kompletní kolekci i e-shop najdete na www.merrell.cz.

Dětské modely MERRELL Jungle Moc PUF WTPF KIDS – vhodné pro běžné nošení, vyrobené z pravé kůže, zip na boční straně pro snadné nazouvání.


Dětský zimní zateplený model MERRELL Moab Polar Mid Strap WTPF Kids – vhodný pro běžné nošení, vyrobený z kombinace semiše a syntetické kůže, Waterproof úprava, vnitřek boty je ošetřený antibakteriální úpravou Aegis®, zateplení 200g Merrell Opti-Warm, podrážka nezanechává šmouhy, odpružení Air Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazu.

Přečtěte si také:

  • DuhaDuha Jiřík kouká na oblohu, z dálky vidí velkou duhu. Mami, tatí, koukněte se na oblohu uvidíte velkou duhu! Ta je ale nádherná, kolik barev asi má?
  • Hra Rexi, podej – předškolní děti si Rexe zamilujíHra Rexi, podej – předškolní děti si Rexe zamilují Rex, roztomilý mluvící pes, má pro děti připravenou pohybovo-paměťovou hru Rexi, podej!  určenou předškolním dětem a rodičům, kteří preferují  “školu hrou”.  Hra učí děti rozpoznat barvy, […]
  • Gumový míčGumový míč Gusta má míč gumový. Kdo má také takový? Dává góly, ten to umí! Gusta je kluk jako z gumy.
  • Řekni KuboŘekni Kubo rekni kubo https://www.predskolaci.cz/wp-content/uploads/2008/09/rekni-kubo.mp3
  • Ptáčci a jablíčkaPtáčci a jablíčka Ptáčci Dítěti natřeme ručku temperovými barvami - buď barevně, pestře, nebo černě-vrány, ..., otiskneme na papír, důležité je postavení prstů, paleček co nejdál od prstů, prstíky příliš […]

Publikoval(a) (48) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat