2009 27.07

Propisoty nejen pro Scrapbook a jak na to

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Máte hotovou stránku a „něco“ vám na ní chybí? Potřebujete ozdobit ornamentem rámeček kolem fotky, ale razítko není to pravé? Chcete aplikovat nějaký motiv přímo na fotku a nemáte vhodnou samolepku? Pak potřebujete p r o p i s o t ! Kreativni tym Svet vzpominek www.svetvzpominek.cz vi jak na to.

Propisot1

Rub-ons, propisoty nebo-li přenosné samolepky. Dříve jsme je znali jen jako černá písmenka, kterými jsme si „zdobili“ svoje školní sešity. Ty doby už jsou dávno pryč a dneska můžeme mít propisoty barevné, zlaté, bílé, s kamínky, a především nejen písmenka, ale také různé ornamenty: obrázky, zdobené monogramy, motivy, které ladí s kolekcí našich oblíbených papírů a mnoho dalších.

Způsob aplikace je velmi jednoduchý! Vybraný motiv přiložíme na místo. Dřívkem (většinou přibaleným) nebo speciálním nástrojem (Stylus) z vrchní strany přejíždíme po fólii, dokud se motiv neobtiskne na podklad. Fólii odstraníme a je hotovo.

Propisot3 Propisot4 Propisot5

Propisot6

Novinkou jsou propisoty vytvářející semišový, kovově lesklý a třpytkový motiv. Součástí balení je kromě transparentních propisotů fólie s různými povrchy. I práce s tímto druhem propisotu je velmi snadná a výsledek je opravdu úžasný!

Propisot2

Motiv, který je transparentní a obsahuje lepidlo, nejprve přeneseme na vybrané místo. Přiložíme vybranou fólii a ještě jednou stejným způsobem, jako v prvním kroku, přejíždíme dřívkem z vrchní strany přes fólii. Fólie ze spodní strany se nám obtiskne na lepící motiv a výsledkem je nádherné plastické zdobení!

Propisot7Další možností jsou propisoty s kamínky. Samolepící štrasové kamínky nebo třeba perličky, jsou součástí balení, na samostatném aršíku. Propisot se aplikuje obvyklým způsobem a kamínky se dozdobí podle libosti.

Používání propisotů nemá prakticky žádné omezení. Lze je aplikovat na papír, fotku, při výrobě přáníček, k dozdobení rámečků. Jsou krásné, rozmanité a efektní! Naší stránce dodají „šmrnc“ a práce s nimi je jednoduchá.

Propisot8Nezbývá, než vyzkoušet a přesvědčit se ! Krasne tvoreni Vam preje www.svetvzpominek.cz

Přečtěte si také:

  • Samolepící oboustranné archy Glue DotsSamolepící oboustranné archy Glue Dots Glue Dots přichází s novinkou, která je jako šitá na míru všem šikovným tvořilkám… Zlaté české ručičky, které se nespokojí s nabídkou hotových ozdob a většinu rozličných ozdůbek a detailů […]
  • Lyžařský tábor 2012? Skvělý způsob jak strávit jarní prázdniny! Lyžařský tábor 2012? Skvělý způsob jak strávit jarní prázdniny! Druhá polovina roku se nám nezadržitelně začíná nachylovat ke svému konci a s příchodem zimního období opět přijde i čas pomýšlet na výběr zimních táborů pro děti. Tedy alespoň pro ty z […]
  • Pilot FriXion – chyby jako kouzlem zmizí!Pilot FriXion – chyby jako kouzlem zmizí! Přepisovatelný roller s tekutou náplní od předního japonského výrobce Pilot. FriXion je ideální výrobek určený nejen pro malé školáky – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž […]
  • Jarní prázdniny v bílém kabátě nebo na blátě? Jarní prázdniny v bílém kabátě nebo na blátě? Jarní prázdniny jsou v plném proudu a někteří školáci si právě dnes užívají týdenního volna, které jim my, dospělí, možná tak trochu závidíme. Tento týden začal již předposlední turnus […]
  • Zdeněk Miler, autor Krtečka, slaví 90 letZdeněk Miler, autor Krtečka, slaví 90 let Krteček, myška, zajíc a ježek – kdo by je neznal, že? První animovaný film, v němž Krteček, animovaná postavička vytvořená výtvarníkem Zdeňkem Milerem, „hrál“ hlavní roli, byl natočen v […]

Publikoval(a) (2 575) 
Štítky: , , , , , , , , , , ,

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat