2013 15.02

Soutěž: Gogouni jsou všude

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

gogouni

Termín trvání soutěže: do 15.3.2013
… poté budou vylosováni 3 výherci, kteří správně odpoví na otázku.

Co je potřeba pro účast v soutěži?

 1. Přidejte se k fanouškům na www.facebook.com/predskolaci.cz
  Potom sdílejte odkaz na soutěž (pomocí tlačítka “sdílet”)
  nebo napište komentář “Soutěž: Gogouni jsou všude”
 2. Otevřete si formulář a vyplňte uvedené úkoly …
  Nápovědu k otázkám můžete najít na stránkách Albert

Formulář pro vyplnění soutěžních úkolů: klikněte zde a odpovězte na otázku

Ceny pro 3 výherce

 • Každý výherce získá balíček s Gogouny

Ukázka některých Gogounů …


Partner soutěže

Společnost Ahold Czech Republic, a. s. působí na českém trhu více než 20 let. Provozuje maloobchodní síť prodejen Albert, která je jednou z největších v České republice. Jejím základem je 226 supermarketů, 56 hypermarketů a 23 benzinových stanic. Deset tisíc zaměstnanců prodejen Albert obslouží týdně 3,5 milionu zákazníků a celkovým počtem třinácti tisíc zaměstnanců se Ahold řadí mezi deset největších zaměstnavatelů v zemi. V roce 2011 získala společnost Ahold Národní cenu kvality.

Charitativní aktivity společnosti zastřešuje Nadační fond Albert, jehož projekt Albert Triatlon Tour získal v roce 2012 cenu Charitativní projekt roku a Cenu sympatie. Nadační fond Albert také zastřešuje unikátní celorepublikový vzdělávací program Zdravá Pětka pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Lektoři Zdravé Pětky seznamují žáky se zásadami zdravého stravování. Cílem programu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu.

Přečtěte si také:

 • ZPC 01. Ohybače pažeZPC 01. Ohybače paže Popis cviku: Mírný stoj rozkročný Hlava je držena zpříma a lokty se tlačí vzad. Doporučená aplikace pro předškolní věk: 3x opakovat po 5“
 • Čtení na prázdniny pro nejmenší čtenářeČtení na prázdniny pro nejmenší čtenáře Celobarevné knížky určeny dětem, které navštěvují první třídu a začínají se čtením. Knihy edice Čtení pro prvňáčky obsahují jednoduchý text a jsou psány velkými písmeny, aby je začínající […]
 • Kapesníček 12/2011Kapesníček 12/2011 V novém čísle Kapesníčku na děti čekají úkoly s obrázky, písmenky i slovy. Zopakují si abecedu, dozví se, jak vypadá taková Mandala a ze skupin slov budou vybírat ta, která tam nepatří. […]
 • Podzimní tvoření s dětmi – barevné listíPodzimní tvoření s dětmi – barevné listí Vytvořte si s dětmi ... barevné dekorace z modelovací hmoty na zavěšení, dokreslete druhou polovinu obrázku, vytvořte podzimní strom s pestrobarevným listím - otisky rukou.
 • Vařila myšička kašičku na zeleném rendlíčkuVařila myšička kašičku na zeleném rendlíčku Vařila myšička kašičku na zeleném rendlíčku. Tomu dala, tomu nic; tomu kousek, tomu víc. A ten maličký? Utíkal do komůrky na homolečky, tam se napapal.

Publikoval(a) (475) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat