2016 03.06

Vstříc jarním změnám v interiéru

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

kvetiny

Domov je místem, kde trávíme spoustu času, proto bychom se tam měli cítit co nejpříjemněji. Mnohdy stačí jen drobná změna, která nevyjde draho a zabere jen chvilku času. K zútulnění interiéru bytu, domu či chaty poslouží originální dekorace a samolepky na zeď.

Nejlepším časem pro změny nejen v interiéru je jaro. V období jara se do našich domovů dostává více přirozeného denního světla, což sice pozitivně působí na lidskou psychiku a prospívá to i okrasným rostlinkám, ale větší množství světla zároveň odhaluje nedostatky v interiéru. Najednou vidíme, že například stěny pokojů by potřebovaly trochu oživit.

Nestresujte se malováním

Do malování bytu či dokonce celého domu se většině z nás nechce, protože to bývá časově i finančně náročné bez ohledu na to, jestli se do malování pustíme sami nebo si přizveme na pomoc profesionály. Jak tedy stěny oživit a zachovat si přitom zdravý rozum? K oživení interiéru skvěle poslouží originální samolepky na zeď, které můžete nalepit třeba i na starší nábytek či dveře a dodat jim tak zcela nový vzhled.

Samolepky snadno nalepíte i bez zvláštních dovedností, perfektně drží a dokonce je můžete po nalepení přelepit. Výhodou samolepek Decor4walls je, že se hodí na hladké zdi, nábytek, dveře, sklo, obklady i jiné hladké plochy, a jsou odolné proti vodě, takže je jednoduše očistíte navlhčeným hadříkem. Nabídka vzorů samolepek je neskutečně bohatá, díky čemuž každý prostor osvěžíte, rozveselíte, zvýrazníte, zútulníte nebo přispěje k jeho harmonii přesně podle svých představ.

Dětem pro radost

Samolepky jsou i ideálním řešením pro méně výtvarně nadané rodiče, kteří přesto chtějí dětem vyzdobit pokoj hezkými obrázky. Stačí pár samolepek a z obyčejného dětského pokoje je rázem Popelčin zámek nebo pirátské doupě. Jejich výhodou je lehká instalace. Dětské samolepky můžeme proto měnit podle toho, jak se mění vkus rostoucího dítka.

Fantazii se meze nekladou

Samolepky na zeď nejsou však jedinou možností, jak dodat interiéru snadno a za pár korun novou tvář. Pokud nechcete investovat spoustu peněz do nového vybavení, vyberte si nějakou maličkost z originálních dekorací na zeď.  Pomocí dekorací navodíte útulnější a příjemnější atmosféru a budete se více cítit jako doma. Navíc můžete zvolit dekoraci nejen hezkou pro oko, ale i praktickou.

Originální praktické dekorace na zeď poslouží jako každodenní pomůcka. Co takhle vyzdobit dětský pokoj pomocí originálního háčku se sovou, která je u dětí velmi oblíbená? V moderní domácnosti oceníte roztomilou závěsnou tabulku na vzkazy ve tvaru kočky. K označení obsahu sklenic, krabic či zanechání milého vzkazu poslouží praktické samolepky určené k popisu křídou.

Samolepky a dekorace na zeď jsou nejlepším prostředkem, jak popustit uzdu fantazii a předělat obyčejný pokoj v naprosto neobyčejné místo. A to s minimem času. Odměnou pak budou jeho spokojení obyvatelé.

Více informací a produktů najdete na www.decor4walls.cz.

Publikoval(a) (199) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat