2008 28.08

Web pro rodinnou zábavu …aneb kdo si hraje nezlobí

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Internetový portál www.detske-hry.com vznikl na počátku května roku 2008. Cílem bylo inspirovat rodiče jak si mohou hrát se svými dětmi. A využít k tomu internet který je ideální platformou. Projekt je určený nejen dětem, ale všem, co si rádi hrají. Jednoduché ovládání a pestrý obsah je tvořen redakcí, která je složena z rodičů a dětí, které nám pomáhají testovat obsah.Naleze zde mnoho známých pohádek a píšniček on-line tříděných do sekcí. V sekci zábava naleznete kreativní aktivity, můžete si vytisknout omalovánky, najít inspiraci pro hry bez počítače, hádanky a testy.

V sekci počítačové hry naleznete zajímavé on-line hry jako jsou pexesa, puzzle, sportovní a logické hry. Všechny hry zde umístěné jsou vybírány a snažíme se odstranit násilné hry či jinak nevhodné.

V adresáři, který je určen spíše pro rodiče naleznete důležité informace o dětských akcích, organizacích, školkách a jeslích, časopisech či táborech. Naleznete zde také tipy na doučování či kontakty na hlídání dětí.

Pokud chcete koupit nebo prodat dětské zboží, tak Vám poslouží sekce bazar, kde naleznete vše od oblečení po hračky.

Zajímavostí projektu je možnost podílet se na jeho tvorbě. Po zaregistrování můžete přidávat z vlastních zkušeností inspiraci pro jiné návštěvníky. Věříme, že tento web Vám bude pomáhat a užijete si ho!

Publikoval(a) (759) 
Štítky: , , , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat