2013 25.03

Znáte dětský web Rexo?

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Máte doma předškoláka či malého školáka? Čtete jim pohádky? Zajímáte se o to, jaké hry hraje na počítači a co potřebuje pro svůj správný rozvoj? Hledáte tipy na společné využití volného času? Pak rozhodně navštivte dětský web Rexo.cz.

Rexo – web plný zábavy a poučení

rexo 1Speciální web pro děti Rexo nabízí nejen zábavu širokou nabídkou online her, ale podporuje rozvoj logického myšlení a nabízí i užitečné informace a možnosti komunikace. Zejména předškolní věk je období, kdy si dítě ještě rádo hraje, ale současně je třeba mu představit vhodné využití volného času a rozvíjet jeho dovednosti.


Dětský web Rexo.cz vaše děti pobaví v mnoha formách a přirozeným způsobem je poučí. Rexo nabízí například:

  • omalovánky a vymalovánky online,
  • vtipná videa, komixy a zajímavosti,
  • pohádky plné oblíbených dětských hrdinů,
  • hry pro kluky a pro holky, logické i zábavné hry online,
  • program pro předškolní, školní a mimoškolní vzdělávání.

Zábavný dětský web Rexo aneb kdo si hraje, nezlobí

Předškolní děti se již aktivně zajímají o současné moderní technologie, dokáží pracovat s internetem. Dětský web Rexo.cz tyto dětské dovednosti zábavnou formou skvěle podporuje. Na děti zde čeká dinosaurus Rexík, který mimo jiné nabízí:

Dětské hry online zdarma

rexo 2Děti své pohádkové hrdiny nadevše milují a dětské hry online na Rexo.cz jim dokáží nabídnout příběhy postaviček, které znají z televizní obrazovky. Například interaktivní on-line hra s medvídkem Pú děti prostě uchvátí! Dětský web Rexo.cz nabízí na svých stránkách také logické hry online, hry pro holky i online hry pro kluky, oblíbené online hry puzzle, různé skákačky, zvířecí hry a další úžasné zábavné hry online zdarma.

Pohádky online zdarma

rexo 3Které dítě nemiluje pohádky. A že v televizi zrovna žádnou nevysílají? Ani nemusíte kupovat stále další DVD, jednoduše navštivte dětský zábavný web Rexo.cz a vyberte si. Představte svým dětem kouzelné pohádky online na Rexo.cz a budou naprosto nadšené! Děti budou s radostí obdivovat své oblíbené hrdiny jako Pingu, Tom a Jerry, datel Woody, Pat a Mat nebo Šmoulové, a konečně vás nechají v klidu vypít si svoji kávu. A ještě vám budou za tak skvělou zábavu vděčné!

Dětský web REXO je interaktivní

Pokud vám mimoškolní vzdělávání a způsob trávení času vašeho dítěte není lhostejný, rozhodně navštivte dětský web REXO. Děti se zde mohou aktivně zapojit do diskuzí, stát se Rexovým kamarádem, povídat si nebo soutěžit. Dětský web Rexo je připraven i pro vás, rodiče – naleznete zde celou řadu pohádek, které můžete svým dětem po náročném dni předčítat na dobrou noc.

Publikoval(a) (2 050) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat