2012 04.10

Barbie ve vlasovém design salonu

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Barbie Vlasový design salon

V reálném světě jsou účesy ovlivněné především módou a okolní společností, ve světě Barbie se fantazii meze nekladou. Upravit vlasy Barbie do vysněného účesu je s Vlasovým design salonem velmi snadné.

Češe vaše holčička panenkám krásné účesy? S Barbie Vlasovým design salonem může rozvinout svou kreativitu i talent a zkusit si práci skutečné vlasové stylistky. Vlasový salon obsahuje mycí koutek, otáčivou židli, stoleček se zrcadlem, speciální vlasový stojan, ochrannou pláštěnku, ručník, hřeben, 3 barevné spreje, šablonky a gumičky. Stejně jako ve skutečném vlasovém studiu si Barbie oblékne pláštěnku, která ochrání její stylové minišaty, usedne do otáčivého křesla a svěří své krásné vlasy do rukou malé kadeřnice.

Barevné spreje mohou vytvořit působivý melír nebo vzory hvězdiček či proužku na pohádkově dlouhých vlasech. Změnit účes je tak snadné, stačí umýt vlasy v mycím koutku, osušit ručníkem a proměnit nový nápad v neuvěřitelně krásný účes. Barbie Vlasový design salon promění sny malé kadeřnice ve skutečnost.

Barbie Senza sestřih

Barbie Vlasový design salon navazuje na novinku letošního jara Barbie Senza sestřih, jenž v Barbie kadeřnickém světě zavedl doslova revoluci ve střihání. Holčičky totiž můžou svou oblíbenou panenku Barbie Senza sestřih stříhat stále dokola. Po jejich zkrácení totiž mohou vlasy panence znovu připevnit. Délka vlasů tak záleží jen na přání každé holčičky a může být každý den jiná.

Můžete vybírat mezi blondýnkou a brunetkou s krásnými hustými extra dlouhými vlasy v módních minišatech. Ve výbavičce má panenka také praktický kartáč na vlasy a vlasové doplňky, jako mašličky a čelenku, se kterými se dají vykouzlit senzační účesy. Slušivé mikádo lze panence vytvořit pomocí roztomilých nůžek, které jsou také součástí balení.

www.mattel-katalog.cz

Publikoval(a) (957) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat