2010 26.07

Biolampa z e-shopu

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Máme pro Vás několik rad, jak vybrat tu správnou biolampu. Každá biolampa není stejná, proto je potřeba si před nákupem biolampy zjistit co nejvíce informací. Na trhu jsou biolampy mnoha značek, ovšem ne všechny dosahují účinků skutečně kvalitní biolampy. Moderní biolampa je dnes vysoce efektivní přístroj při léčbě řady onemocnění.

Kdy je biolampa kvalitní?
V žádném případě si nepořizujte biolampy využívající jako zdroj záření halogenovou žárovku. Tato technologie je již zastaralá, navíc halogenová žárovka nemá takový výkon a především hřeje, což při léčbě zánětlivého onemocnění je více na škodu než k užitku. Dnešní moderní biolampa využívá jako zdroj záření LED diody, které mají výrazně vyšší výkon a především nehřejí, tedy takováto biolampa velice efektivně hojí také zánětlivá onemocnění. Částečným vodítkem při výběru biolampy by mohlo být také to, jestli má výrobce technologii patentovanou. To svědčí o tom, že do výzkumu a vývoje biolampy investoval mnoho úsilí a je tudíž předpoklad, že biolampa bude kvalitní.

Kde se dá biolampa koupit
Nabízí se více možností, jak si biolampy pořídit. Mnoho z nás má jistě zkušenosti s podomními prodejci nebo s nákupy na internetu. Také se nabízí možnost koupit biolampu v kamenném obchodě

Biolampa z kamenného obchodu
Zřejmě první myšlenka, pokud budete chtít koupit biolampu, bude směřovat ke kamennému obchodu, kde si můžete biolampy důkladně prohlédnout, případně Vám prodavač biolampy předvede přímo za chodu. Jenže to asi nebude tak jednoduché ve vašem okolí takovou prodejnu najít. My víme o jedné specializované v Mostě, ale pokud jste z druhé strany republiky, je nesmysl si pro biolampu jezdit. Možná najdete lékárnu, kde bude biolampa v jejich sortimentu, ale nejspíš budou mít jen jeden nebo dva modely biolamp a to není moc veliký výběr. Samozřejmě Vám tak budou tvrdit, že zrovna tato biolampa je pro Vás ta nejlepší. Tedy biolampa z kamenného obchodu asi není to pravé řešení.

Biolampa od podomních dealerů
Zde buďte velice opatrní. Asi znáte jak to chodí. Bude Vás kontaktovat nějaký člověk nebo vy jeho. On se pozve k Vám domů. Přijede k Vám, v jeho autě se povaluje nějaká biolampa, která je dle jeho slov ta nejlepší na světě. Ochotně Vám biolampu předvede, slíbí slevu nebo nějaký dárek, pokud mu podepíšete smlouvu, na níž bude dole něco malým skoro nečitelným písmem napsáno. Takový člověk na Vás bude tlačit, aby jste se rozhodli ihned a neměli čas přijít na to, že biolampa je předražená a zdaleka nedosahuje účinků špičkové biolampy. Podomní dealer musí vynaložit obrovské úsilí, obejít mnoho domácností, aby prodal jednu biolampu. Ti nejúspěšnější prodají cca 10 biolamp za měsíc a to mu musí vydělat na celý plat. Navíc takovéto společnosti fungují tzv. pyramidovým způsobem, tedy ten kdo do firmy dealera přivedl, získá také část provize z prodané biolampy, ten nad ním také atd. A každá prodaná biolampa musí také přinést zisk celé firmě. Zákonitě je tak biolampa předražená a cena biolampy neodpovídá její skutečné hodnotě. O tom, že nemáte možnost výběru z více biolamp různých výrobců ani nemluvě. Toto je nejhorší způsob, jak se dá biolampa koupit.

Biolampa z internetu
Asi nejširší nabídku biolamp najdete na internetu. Je zde mnoho prodejců, kteří prodávají biolampy řady značek. Na internetu najdete mnoho informací, ale pozor, i mnoho nepravdivých informací. Je proto důležité důvěřovat spíše specializovaným e-shopům, které nabízejí více než jen jednu značku biolampy. E-shop, v jehož nabídce je pouze biolampa jednoho výrobce se Vám bude snažit tvrdit, že právě ta jejich biolampa je ta nejlepší bez ohledu na objektivní informace. Prostě a jednoduše proto, že jiné biolampy neprodávají. Naproti tomu obchodník, který má v nabídce biolampy od více výrobců, Vás nebude muset tlačit do jedné jediné a jistě Vám lépe poradí, která biolampa je pro Vás ta nejvhodnější. Solidní e-shop Vám poskytne možnost vrácení biolampy do 14 dnů bez udání důvodu. Známka kvality a vysokého renomé obchodu je také to, pokud Vám nabídnou na biolampy nadstandartní záruku 3 roky, dopravné zdarma, případně i nějaký dárek. Biolampa není laciný přístroj, proto jako zákazníci si zasloužíme nadstandardní služby. Také si nezapomeňte ověřit, zda má e-shop také kamennou prodejnu, či skutečně mají biolampy skladem. Řada obchodů funguje jen virtuálně a jak rychle vzniknou, tak mohou také rychle zaniknout a pokud se Vám případně biolampa v záruční době porouchá, mohli by jste mít problém s uplatněním reklamace. Budete-li dbát našich rad, je biolampa z internetového obchodu jistě tou nejlepší volbou.

Publikoval(a) (570) 
Štítky: , , , , , , , ,
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat