2012 12.11

Dobrodružství v džungli

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Přemýšlíte, jakou hračku nadělíte svým malým roštákům letos pod stromeček? Stavebnice LEGO DUPLO mohou být tím pravým dárkem – postarají se o kreativní a zábavnou hru a z vašich dětí se tak brzy stanou malí šikovní stavitelé a objevitelé.

LEGO DUPLO přináší unikátní řadu stavebnic s tematikou Safari, která přenese vás
i vaše děti do tajemného prostředí africké buše, kde si společně užijete spoustu dobrodružství. Na děti čekají zvířátka, která se dosud v žádné stavebnici LEGO DUPLO neobjevila, těšit se můžete třeba na levharta, pštrosa nebo krokodýla.

Malí objevitelé je mohou fotit, krmit a poznávat, jak žijí. Velmi přínosné je také zařazení panáčka tmavé pleti, děti tak snadno pochopí rasové rozdíly. Další komponenty jako třeba stan, konvice s vodou, videokamera, oheň nebo vůz či letadlo, které stavebnici doprovázejí, dětem nabídnou spoustu zábavy na dlouhé hodiny.

Komponenty LEGO DUPLO jsou speciálně navrženy pro malé dětské prstíky
a pomáhají rozvíjet jejich zručnost a jemnou motoriku. Stavebnice jsou vhodné pro děti útlého věku i pro jejich starší kamarády nebo sourozence. Děti se díky nim naučí rozpoznávat jednotlivé tvary, barvy a celkově se bude rozvíjet jejich fantazie
i soustředěnost.

Zkuste spojit více stavebnic LEGO DUPLO dohromady a zkoušejte s dětmi společně vytvářet různé variace staveb. Existuje tolik možností, jak si hrát!

Načerpejte inspiraci ke stavění a přečtěte si zajímavé informace na stránkách www.DUPLOsvet.cz.

Publikoval(a) (449) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat