2012 31.03

Dráček.cz – oblíbené dětské hračkářství

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Znáte internetový obchod Dráček.cz? Právě jsme s ním navázali spolupráci a vy se tak můžete těšit na nové soutěže a inspirativní články, které budou plné tipů a rad pro předškoláky a jejich rodiče.Dráček.cz je internetové rodinné hračkářství manželů Loudínových, které se specializuje na kvalitní výrobky pro děti od narození po první stupeň základní školy. Základ sortimentu tvoří české výrobky, který doplňují zahraniční značky pouze v případě, že jsou kvalitní a něčím výjimečné. Najdete tu velký výběr chytrých stavebnic a didaktických hraček, vzdělávací sety a kreativní hračky, školní tašky a aktovky značek Topgal, Emipo a Hama, rostoucí nábytek, dětské povlečení, originální kapsáře i kompletní vybavení dětského pokoje.

Volný čas předškoláka – kdo si hraje, nezlobí

Pro volný čas vašeho aktivního předškoláka najdete na Dráčkovi opravdu široký zdroj inspirace.  V krásném počasí můžete vyrazit na výlet. Pro malé výletníky má Dráček dětské batohy a batůžky,  zdravé lahve na pití i outdoorové oblečení. Pokud se vašim nejmenším na čerstvý vzduch obvykle nechce, najdete na Dráčkovi zaručené lákadlo – koloběžky na jaro přímo ideální. Pro menší sourozence můžete pořídit odrážedla, nebo tříkolky.

Až nebude venku hezky,  oceníte stolní hry a vzdělávací sady, se kterými se děti nejen zabaví a pobaví, ale především se něco nového naučí. Zábavě předškoláků je určena celá kategorie „Hry pro děti od 3 do 7 let“. Vybrat si můžete také mezi stavebnicemi, kterých je na Dáčkovi opravdu nepřeberné množství. Naším srdečním tipem na zábavu nejen předškoláků jsou loutková divadla, která máme rádi a myslíme si, že by neměla chybět v žádné rodině.

Předškoláci a příprava na školu

Život předškoláka naplňuje nejen hra, ale pozvolna ho naplňuje příprava na školu. Pro budoucí školáky má Dráček spoustu krásných pomůcek, které jim školní přípravu usnadní. Slyšeli jste už o rostoucím nábytku? Rostoucí stoly a židle učí děti správnému sezení a jak jejich název napovídá, rostou s dětmi. Budoucím školákům nesmí chybět pořádná školní taška nebo aktovka. Na Dráčkovi najdete školní tašky a výhodné aktovkové a batohové sety značek Emipo, Topgal a Hama.

Co oceňují zákazníci na Dráčkovi nejvíce?

Co na Dráčkovi oceňují nejvíce jeho zákazníci, je zřejmé z recenzí spokojenosti na Heurece. Hodnocení je tu k dnešnímu dni 2470 a98 % zákazníků doporučuje obchod svým známým především pro široký výběr, dostatek informací a snahu vyjít zákazníkům vždy vstříc. Dráčkův sortiment pro předškoláky můžeme rozdělit do více skupin. Na dnešek jsme pro Vás připravili jen malou ochutnávku. Prohlédněte si všechno, co Dráček.cz předškolákům a rodičům nabízí.

Přečtěte si také:

  • Podzimní dekorace – ježekPodzimní dekorace – ježek Z tvrdého papíru vystřihneme tělo ježka a vybarvíme. Nasbíráme si tenké klacíky, slámu či borové jehličí na bodlinky. Natřeme hranu ježkových zad zezadu lepidlem a lepíme na ní […]
  • Diskotéka v cirkuse (Růžičková Míša)Diskotéka v cirkuse (Růžičková Míša) Seznam písniček 01. Žirafátko 02. Teta 03. Myši 04. Pinokio 05. Lví král 06. Tagliatelle 07. Bananafon 08. Dobrý přítel 09. Jambo Mambo 10. Pingvínek 11. Krokodýl 12. […]
  • Časopis Sluníčko 04/2010Časopis Sluníčko 04/2010 Dubnové Sluníčko je plné koníků a poníků. Přečtete si o nich v komiksech nebo v malovaném čtení. Koníci vás budou učit malovat nebo počítat, čeká vás i veselá angličtina. Budete si moci […]
  • Nevítaný hostNevítaný host Přiletěl k nám kos- nevítaný host. Nebyl slušně vychován- chtěl sníst všechno jídlo sám. Tahal hosty za vlasy, tak ho dali do basy.
  • Jde sem lesemJde sem lesem Bylinková pohádka Cesta lesem se stala pro malého chlapce Toníka napínavým dobrodružstvím a přinesla mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Chlapec tráví prázdniny na […]

Publikoval(a) (2 508) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2021 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat