2012 31.03

Dráček.cz – oblíbené dětské hračkářství

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

Znáte internetový obchod Dráček.cz? Právě jsme s ním navázali spolupráci a vy se tak můžete těšit na nové soutěže a inspirativní články, které budou plné tipů a rad pro předškoláky a jejich rodiče.Dráček.cz je internetové rodinné hračkářství manželů Loudínových, které se specializuje na kvalitní výrobky pro děti od narození po první stupeň základní školy. Základ sortimentu tvoří české výrobky, který doplňují zahraniční značky pouze v případě, že jsou kvalitní a něčím výjimečné. Najdete tu velký výběr chytrých stavebnic a didaktických hraček, vzdělávací sety a kreativní hračky, školní tašky a aktovky značek Topgal, Emipo a Hama, rostoucí nábytek, dětské povlečení, originální kapsáře i kompletní vybavení dětského pokoje.

Volný čas předškoláka – kdo si hraje, nezlobí

Pro volný čas vašeho aktivního předškoláka najdete na Dráčkovi opravdu široký zdroj inspirace.  V krásném počasí můžete vyrazit na výlet. Pro malé výletníky má Dráček dětské batohy a batůžky,  zdravé lahve na pití i outdoorové oblečení. Pokud se vašim nejmenším na čerstvý vzduch obvykle nechce, najdete na Dráčkovi zaručené lákadlo – koloběžky na jaro přímo ideální. Pro menší sourozence můžete pořídit odrážedla, nebo tříkolky.

Až nebude venku hezky,  oceníte stolní hry a vzdělávací sady, se kterými se děti nejen zabaví a pobaví, ale především se něco nového naučí. Zábavě předškoláků je určena celá kategorie „Hry pro děti od 3 do 7 let“. Vybrat si můžete také mezi stavebnicemi, kterých je na Dáčkovi opravdu nepřeberné množství. Naším srdečním tipem na zábavu nejen předškoláků jsou loutková divadla, která máme rádi a myslíme si, že by neměla chybět v žádné rodině.

Předškoláci a příprava na školu

Život předškoláka naplňuje nejen hra, ale pozvolna ho naplňuje příprava na školu. Pro budoucí školáky má Dráček spoustu krásných pomůcek, které jim školní přípravu usnadní. Slyšeli jste už o rostoucím nábytku? Rostoucí stoly a židle učí děti správnému sezení a jak jejich název napovídá, rostou s dětmi. Budoucím školákům nesmí chybět pořádná školní taška nebo aktovka. Na Dráčkovi najdete školní tašky a výhodné aktovkové a batohové sety značek Emipo, Topgal a Hama.

Co oceňují zákazníci na Dráčkovi nejvíce?

Co na Dráčkovi oceňují nejvíce jeho zákazníci, je zřejmé z recenzí spokojenosti na Heurece. Hodnocení je tu k dnešnímu dni 2470 a98 % zákazníků doporučuje obchod svým známým především pro široký výběr, dostatek informací a snahu vyjít zákazníkům vždy vstříc. Dráčkův sortiment pro předškoláky můžeme rozdělit do více skupin. Na dnešek jsme pro Vás připravili jen malou ochutnávku. Prohlédněte si všechno, co Dráček.cz předškolákům a rodičům nabízí.

Přečtěte si také:

  • Prodáme TV LCD Samsung 37″ LE37A559Prodáme TV LCD Samsung 37″ LE37A559 Prodáme používanou TV LCD Samsung 37" (94cm) typ: LE37A559. Rozlišení: 1.920 x 1.080. Cena: 3.000,- Kč. V provozu od 10/2008 (funkční). […]
  • KrtekKrtek Krtek leze podle meze, vyměřuje louku, sysel za ním pytel veze, že bude mlít mouku.
  • Časopis Sluníčko 01/2011Časopis Sluníčko 01/2011 S lednovým číslem si děti budou moci procvičit hodiny a roční období. Vystřihnou si veselý budík a kalendář. Všechny čtenáře jistě potěší zbrusu nový komiks o dinosaurech, nové […]
  • KohoutKohout Kdo to ráno první vstává? Kdo nám říká, už je čas? Na plotě se načechrává, volá, Vstávat! Vítám Vás! Kdo nás vítá, každé ráno? Oznamuje nový den? Ještě máme rozestláno, už musíme z […]
  • DraciDraci Mámo, táto, draci letí, letí, letí do nebe. První, druhý i ten třetí, usmívá se na tebe. Když tě pustím, ty můj dráčku, zaletíš až do nebe. Koho by to napadlo, letíš výš než […]

Publikoval(a) (2 507) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seLeave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2020 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat