2013 23.08

Dřevěné domečky, ponky a kuchyňky – hrajeme si na svět kolem nás

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

drevene-domecky-ponky-01Děti pozorují svět kolem sebe a při svých hrách ho rády napodobují.  Vídají maminky, jak připravují jídlo, nebo tatínka, jak něco doma opravuje. Francouzská značka Janod nabízí zvídavým klukům i holkám krásné dřevěné hračky, které jim pomohou objevovat a prozkoumávat svět okolo nás.

Hrdé hostitelky
V Agátině světě proto najdete několik krásných dřevěných kuchyněk nejen pro děvčata: růžovou, modrou nebo v přírodních hnědých tónech.  Maminka má velkou kuchyň, kde vaří pro rodinu, holčička pak malou, kde může vařit pro své panenky. Ke kuchyňkám u nás nejdete i další různé vybavení: snídaňový set, dřevěné upečené kuře na magnety, sadu na krájení ovoce a zeleniny…

Pokud si děvčata pozvou domů kamarádky, pak jistě ocení i krásný piknikový kufřík s veškerým potřebným nádobím. Když předtím pomůže maminka nebo babička upéct domácí sušenky nebo bábovku a připravit limonádu, radost bude jistě dvojnásobná a piknik na zahradě pod stromem s kamarádkami se stane nezapomenutelným zážitkem pro holčičky, které se budou cítit jako pyšné hostitelky.

Šikovní kutilové

Pro kluky pak značka Janod nabízí kvalitní dřevěné stoly s nářadím. Pro nejmenší kutily je určený Můj první vozík s nářadím, který je opatřený gumovými kolečky a poslouží i jako stabilní chodítko. Pro trochu starší šikuly najdete v Agátině světě magnetický stůl s nářadím a stavebními díly. Radost nad vlastnoručně smontovanou motorkou nebo autem bude určitě veliká. Agátin svět vám nabízí i další příslušenství, dřevěné nářadí a set se stavebnicovými díly a nářadím. Možnosti jsou nekonečné a závisí jen a jen na dětské fantazii.

Proč dětem vybrat dřevěné hračky značky Janod?

Všechny tyto hračky jsou nejen zábavné, ale pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku, představivost a tvořivost. Hračky se značkou Janod jsou kvalitní a vyrobené ze dřeva, opatřené nezávadnými barvami.

Jsou to hračky, se kterými si nejspíš jednou budou hrát i děti vašich dětí!

Připravil: http://www.agatinsvet.cz

Publikoval(a) (1 515) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat