2013 20.03

Hrdinové LEGO® City pomáhají dětem porozumět okolnímu světu

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

lego_city_hasicska_stanice

  • Vžijte se do role hrdiny všedního dne a chraňte bezpečí svého města
  • Nová hasičská stanice LEGO City se třemi dopravními prostředky a pěti minifigurkami

Díky stavebnicím LEGO City se mohou pětileté a starší děti vžít do role hrdinů, které potkávají v běžném životě – počínaje hasičem, jenž zachrání kočku ze stromu, až po policistu, který zatkne zloděje z muzea. Zkušenost získaná hrou se stavebnicí pomáhá dětem lépe porozumět okolnímu světu, což potvrzují i pedagogové. Zjistili, že děti si mnohem lépe osvojí nové vědomosti, pokud si je mohou prožít formou hry. Pro děti od čtyř let, které se zatím s řadou LEGO City nesetkaly, je připravena nová hasičská motorka nebo policejní čtyřkolka s minifigurkou patřící k vozidlu. Pro složitější stavební projekty, jako je třeba hasičská stanice, budou možná potřebovat pomoc rodičů – o to větší to ale bude zábava pro všechny!

Děti od pěti let jsou již připraveny bojovat s požárem a pustit se i do složitější stavby hasičské stanice LEGO City. Nová stavebnice obsahuje velitele hasičů, pilota a tři hasiče s rozličnými doplňky, tři různé dopravní prostředky a spoustu dalšího hasičského vybavení, které vypadá jako skutečné. Budova stanice má přistávací plochu pro vrtulníky, hasičskou tyč, dvoje stahovací garážová vrata, tři patra, značení, dvě garážová stání, pouliční osvětlení, nábytek a řadu dalších doplňků.

LEGO City je velké a rušné místo pro všechny děti, které rády staví, řídí auta nebo vrtulník, řeší každodenní problémy a dokonce zachraňují životy. Díky spojení nadčasového vzhledu, mnoha různých minifigurek a doplňků a vzrušujících příběhů patří výrobky řady LEGO City* mezi nejoblíbenější stavebnice LEGO po celém světě.

*LEGO City Policejní stanice a LEGO City Policejní stanice v lese jsou čtvrtým a pátým nejprodávanějším výrobkem LEGO.

Další inspiraci naleznete na lego.cz/city.

Publikoval(a) (421) 

Nápady a inspirace

Vítáme nově příchozí:
Inspirujte se a sdílejte!

FB stránky
FB stránky
FB skupina
FB skupina
Přidej se
Přidej seJeden komentář k “Hrdinové LEGO® City pomáhají dětem porozumět okolnímu světu

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu.


im
2007-2023 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat