2013 22.03

Vesmír se rozpíná: nové planety, vesmírné lodě a hrdinové ze světa LEGO Star Wars

Předškoláci – omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole.

75005_box1_in

  • Do sběratelské kolekce stavebnic s planetou, vesmírnou lodí a minifigurkou přibylo 6 nových planet
  • Nové sady věrně zpodobňující originály Star WarsTM potěší všechny fanoušky

V roce 2013 se vesmír LEGO Star WarsTM rozroste o dalších šest planet, které doplní planety uvedené na trh v loňském roce. Každá sada obsahuje jednu známou planetu ze ságy Hvězdných válek, například Alderaan nebo Coruscant, vesmírnou loď, minifigurku a stojánek se štítkem. S novou sadou LEGO Star Wars – Rancor PitTM si budou fanoušci Hvězdných válek v roce 2013 poprvé moci přehrát jednu z nejslavnějších scén z epizody IV Návrat Jediho a pomoci Lukovi Skywalkerovi uniknout z Jabbova paláce.

Příběh Hvězdných válek se neodehrává jen ve vesmíru, akce nás zavede i na různé planety. K dostání je nyní šest nových planet, které si můžete sestavit a zapojit do hry. Jsou to Jedi Starfighter™ & Kamino™, Republic Assault Ship™ & Coruscant™, TIE Bomber™ & Asteroid Field, Snowspeeder™ & Hoth™, B-Wing Starfighter™ & Endor™ a Tantive IV™ & Alderaan. Všechny sady obsahují planetu, typickou vesmírnou loď, minifigurku a stojánek se štítkem. K pořízení bude dětem stačit jejich vlastní kapesné. Když nasbíráte planet více, můžete si je zavěsit ze stropu.

Se stavebnicemi LEGO Star Wars™ oživne galaxie Hvězdných válek u vás doma. Postavte si známou scénu ze Star Wars™: Epizoda VI – Návrat Jediho™! S touto modulární stavebnicí si nyní můžete postavit proslulou scénu z Hvězdných válek: Epizoda VI – Návrat Jediho! Luke Skywalker je lapen v Rancorově díře v podzemí Jabbova paláce a musí se dostat pryč! Rancor™ se chystá sežrat gammorreanského strážce, Luke ho však včas napadne kostí. Po chvíli najde tajné otevírání a podaří se mu spustit na vesmírnou příšeru bránu dřív, než je pozdě! Sadu můžete spojit s LEGO® Star Wars™ 9516 Jabbův palác – výsledkem je dokonalá scéna s padacími dvířky do Rancorovy díry.

Letos se mohou fandové Hvězdných válek všech generací těšit na 24 nových výrobků, které jen potvrdí, že LEGO Star Wars™ je nejúspěšnější licencovanou značkou LEGO.


Další inspiraci naleznete na www.starwars.LEGO.cz

Publikoval(a) (606) 
Leave a Reply


im
2007-2024 Předškoláci - Pedagogický magazín - rozvoj a výchova dětí, ISSN 1804-3615 (single)
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o. | Info pro uživatele: sběr a využití dat